Pirmdiena, 28.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Sergejs, Svetlana, Lana;

Dzejas dienās Esplanādē darbosies grāmatu maiņas punkts

Easyget.lv, 05.09.2013. 14:53

No 6. līdz 8. septembrim kultūras vasarnīcā Esplanāde 2014 darbosies grāmatu maiņas punkts, kurā izlasītās grāmatas bez maksas varēs iemainīt pret nelasītām vai arī tādām, kas ir jau lasītas, bet kuras ļoti kārojas redzēt savā grāmatu plauktā mājās.

Tradicionālo Dzejas dienu maiņas punktu organizē Latvijas Rakstnieku savienība un Inga Bodnarjuka kopā ar domubiedriem. Grāmatu maiņas sākumkapitālu no dubletu un lasītāju dāvinājumu krājuma nodrošina Rīgas Centrālās bibliotēkas Repozitārijs. Apmaiņai tiks piedāvāta daiļliteratūra, nozaru literatūra un bērnu grāmatas latviešu un citās valodās.

6. un 8. septembrī grāmatu maiņa Esplanādē 2014 darbosies no plkst.12.00 līdz 20.14. Savukārt sestdien, 7. septembrī, Baltās nakts ietvaros grāmatu maiņa būs atvērta no plkst.12.00 dienā līdz 2.00 rītā.

Ikviens aicināts atnest grāmatas, kādas arī pašam būtu prieks aiznest mājās. Grāmatu maiņas punkta organizatori aicina nenest makulatūru.

Dzejas dienu ietvaros Esplanādē 2014 notiks vairāki pasākumi, dzejas lasījumi, tostarp no 7.septembra biedrība „Ascendum” piedāvās „Satori dzejas audiodušu”, kur varēs ērti iekārtoties, uzlikt austiņas un ļauties dzejas baudījumam, ko ierunājuši 24 Latvijas dzejnieki: Anna Auziņa, Jānis Elsbergs, Amanda Aizpuriete, Artis Ostups, Inga Pizāne, Daina Sirmā, Ivars Šteinbergs, Arvis Viguls, Aivars Eipurs, Madara Rutkēviča, Jānis Tomašs, Luīze Lismane, Luīze Lismane, Anita Mileika, Arvis Ogriņš, Agnese Rutkēviča, Henriks Eliass Zēgners, Alise Romeiko, Jānis Vādons, Toms Treibergs, Mdara Heidemane, Agrita Grīnvalde, Māris Salējs u.c.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV