Piektdiena, 25.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Rauls, Rodrigo;

Karaliskais improvizācijas teātris atklās sesto sezonu

Easyget.lv, 09.09.2013. 12:33

Jaunajā sezonā KIT sola izmaiņas programmā un papildinājumus sastāvā

Izcilais latviešu rakstnieks Rainis reiz teicis: „Pastāvēs, kas pārmainīsies!”. Vadoties pēc latviešu dižgara vārdiem, Karaliskais improvizācijas teātris (KIT) paziņo par 6. sezonas „Humors Nobāl” atklāšanu, kas zīmīgi notiks Raiņa dzimšanas dienā – 11. septembrī. Tikšanās vieta paliek nemainīga – kinoteātris K-Suns, bet tikšanās laiks gan cits – plkst. 19:00.

KIT jaunā sezona sola dažas pārmaiņas. Ne tikai ar tikšanās laika maiņu, bet ar vēl diviem nozīmīgiem jaunumiem. Pārmaiņas ir sagaidījusi vakara programma, kas arī šajā sezonā noritēs divās daļās, taču pirmajā daļā būs arī iepriekš sagatavotas epizodes, kas būs nemainīgas viena mēneša ietvaros. Tātad - pirmajā daļā improvizācijas īpatsvars tiks samazināts, bet humora aktualitātes, saturīguma un daudzveidības īpatsvars palielināsies. Savukārt otrajā daļā - improvizācija. Abu daļu žanri gan paliek nemainīgi – komēdija.

Arī sastāvs šogad tiek papildināts. Šajā sezonā ar Jāni Skuteli kopā jautrosies Jurijs Djakonovs, Nauris Brikmanis, Katrīna Albuže un Grēta Gorjučko.

Svarīgākā informācija par KIT aktivitātēm iekš www.karaliskais.com. Sezonas atklāšana 11. septembrī plkst. 19:00 kinoteātrī K-Suns, kas nemainīgi atrodas Elizabetes ielā 83/85, Rīgā. Biļetes var iegādāties "Biļešu serviss" kasēs un internetā www.bilesuserviss.lv.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV