Pirmdiena, 13.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Margarita, Margrieta;

Radoši Audzinošā Teātra skola RATS uzņem jaunus dalībniekus

Easyget.lv, 24.09.2013. 09:33

Teātris RīBēJa MuTe aicina pievienoties mūziku un teātri mīlošus bērnus un jauniešus Radoši Audzinošās Teātra skolas RATS kolektīvam. Iepazīšanās un uzņemšana notiek sestdien, 28. septembrī, pulksten 11.00 Juglas Mūzikas skolas Lielajā zālē (Murjāņu iela 44), informē teātra pārstāve Liene Paukšēna.

Teātra skolas ietvaros katru sestdienu no pl.10.00-14.00 notiek četras nodarbības pieredzējušu skolotāju vadībā: aktiermeistarība (Kārlis Krūmiņš), skatuves runa (Māra Liniņa), skatuves kustība un deja (Ligita Smildziņa), dziedāšana un mūzika (Līga Liedskalniņa). Nodarbības notiek divās vecuma grupās: bērniem vecumā no 7-11 gadiem un jauniešiem vecumā no 12-18 gadiem.

Teātra skola RATS ir īpaša skola, kurā strādājot ar katra audzēkņa individuālajām spējām tiek attīstīta viņa personība. Nodarbības ir brīnišķīgs skolnieku un skolotāju kopdarbs, kas rezultātā - gada beigās vainagojas ar īpašu izrādi.

Teātra skolā RATS tiek apgūtas iemaņas aktiermeistarībā, kas tiek balstītas uz padziļinātu izpratni par un ap teātri. Paralēli nopietnām nodarbībām pie režisora un aktiera Kārļa Krūmiņa, bērni un jaunieši mācās apvienot sarežģīto - kustību, aktiermeistarību un dziedāšanu mūzikla žanrā. Darbs noris mazās grupās.

Vairāk informācijas – www.ribejamute.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV