Sestdiena, 26.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Kurts, Knuts, Gundars;

Godalgotais britu komēdijseriāls „Mana ģimene” – LTV1

Easyget.lv, 02.10.2013. 12:25

No 23. oktobra darbdienās pulksten 19.30 LTV1 demonstrēs godalgoto britu situāciju komēdiju par savdabīgo Hārperu ģimeni, kuras ikdiena ir neiedomājama bez dažādiem pārpratumiem.
Godalgotais britu komēdijseriāls „Mana ģimene” – LTV1

Galvenajās lomās britu aktieri - Roberts Linzijs un Zūija Vanameikere, Geibriels Tomsons, Daniela Denbija Eša un Kriss Māršals.

Normāla diena Hārperu namā gadās reti, jo zobārsta Bena un viņa sievas Sūzenas, sliktākās pavāres pasaulē, mēģinājumi audzināt savus trīs bērnus ir vien vārgi centieni nonākt pie kompromisiem. Tas tāpēc, ka bērni ir ļoti dažādi: vecākais Niks — sliņķis ar kaitinošu humora izjūtu, kas izturas tā, it kā tēvs strādātu tikai tādēļ, lai viņam pašam tas nebūtu jādara, Dženija — apsēsta ar modi un iepirkšanos, tāpēc pastāvīgi neliek mierā vecākus, prasot naudu, bet gudrītis Maikls noraugās uz pārējiem no sava prāta pārākuma pozīcijām, uzskatot par labāku izvairīties no dīvainā tēva.

Tā nu Maikls, kā vien varēdams, izvairās no Bena, Bens, visvairāk ilgojoties pēc miera un klusuma, cenšas izvairīties no cilvēkiem, kurus Sūzena atkal saaicinājusi viesos, bet visi kopā viņi cenšas izvairīties no Sūzenas nemākulīgi pagatavotajiem pārsteigumiem pusdienās. Tomēr jāatzīst, ka visā visumā Bens un Sūzena ir mīloši un ieinteresēti vecāki, tikai diemžēl to neprot īsti izrādīt.

Foto: Publicitātes foto

 

 

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV