Sestdiena, 04.Aprīlis 2020. » Vārdadienas svin: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds;

Kino Citadele meklē aizrautīgāko kinoskatītāju Latvijā

Easyget.lv, 21.10.2013. 14:30 | komentāri (1)

Kinoteātris Kino Citadele 10 gadu jubilejā aicina ikvienu piedalīties Latvijā pirmā filmu skatīšanās rekorda uzstādīšanā
Kino Citadele meklē aizrautīgāko kinoskatītāju Latvijā

No 21. oktobra aizrautīgākie kino cienītāji var pieteikties dalībai rekorda uzstādīšanā.

„Kinoteātris novembrī svinēs savu 10 gadu jubileju. Desmit gadu laikā Latvijas iedzīvotāji pierādījuši, ka ir īsteni kinomīļi, jo kopš 2003.gada kino apmeklējuši vairāk nekā 13 milj. reižu. Tādēļ svētku nedēļas ietvaros vēlamies sniegt ikvienam iespēju pierādīt, ka Latvijā ir azartiski un dedzīgi kino cienītāji,” stāsta „Forum Cinemas” vadītājs Normunds Labrencis.

Izturīgākā kino skatītāja sacensībās var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs, kurš sasniedzis 18 gadu vecumu. Lai pieteiktos rekorda uzstādīšanai, dalībniekiem līdz 31.oktobrim jāaizpilda pieteikuma anketa „Forum Cinemas” mājas lapā http://ej.uz/kinorekords

Rekorda uzstādīšanā piedalīsies 10 finālisti, kuri tiks izvēlēti pēc nejaušības principa izlozes kārtībā un dalībnieku vienīgais uzdevums būs skatīties pēc iespējas vairāk filmas. Tomēr rekorda uzstādīšanas process būs ne tikai aizraujošs un interesants piedzīvojums, tas paredzēs arī vairāku noteikumu ievērošanu, piemēram, dalībnieki rekorda uzstādīšanas laikā nevarēs aizvērt acis ilgāk par 1 minūti, filmu skatīšanās laikā drīkstēs uzturēties tikai īpaši norobežotā teritorijā, kuru būs atļauts pamest ne ilgāk kā uz 10 minūtēm divu stundu laikā atpūtas pauzes ietvaros.

Izturīgākā kino skatītāja uzvarētājs saņems „Kino Citadele” abonementu vienam gadam, pārējie dalībnieki savā īpašumā iegūs veicināšanas balvas no „Forum Cinemas” un enerģijas dzēriena „Burn”.

Rekorda uzstādīšana notiks 8. novembrī plkst.14.00 kinoteātra „Kino Citadele” 4.stāvā. Procesa norisei varēs sekot līdzi interneta tiešraidē www.forumcinemas.lv vai vērot izturības pārbaudījumu klātienē.

Līdzšinējais Ginesa pasaules rekords pieder kādam Bolīvijas iedzīvotājam, kurš izrādījis apbrīnojamu izturību un filmas skatījies 200 stundas.

„Kino Citadele” no 4. līdz 10. novembrim svinēs savu desmit gadu jubileju un ir sarūpējuši saviem skatītājiem daudzpusīgu svētku programmu. Būs speciāli kino seansi, tiks atklāts jauns popkorna lielveikals, tiešraidē no Berlīnes varēs vērot grupas „Keane” koncertu, norisināsies pirmizrāžu cikla „Dāmām priekšroka!” atklāšanas pasākums ar filmas „Ir laiks” pirmizrādi. Tāpat būs sarūpēti īpaši pārsteigumi „Kino kluba” biedriem, kā arī lieliem un maziem kino skatītājiem. Jubilejas nedēļas kulminācija plānota 8. novembrī, kad norisināsies pirmais 24 stundu kino maratons, to apmeklējot, skatītāji piedalīsies arī Latvijas kinoteātru apmeklētāju rekorda uzstādīšanā. Visas repertuāra filmas varēs noskatīties par īpaši pievilcīgu cenu - sākot no 0,99 Ls. Plašākā informācija pieejama www.forumcinemas.lv

SIA Forum Cinemas ir lielākais filmu izplatītājs un izrādītājs Latvijā. Uzņēmums pārstāv četras vadošās filmu izplatīšanas kompānijas (Sony Pictures Releasing International, Universal Pictures International, Paramount Pictures International, Walt Disney Studios Motion Pictures), un ir daudzzāļu kinoteātra Kino Citadele operators. SIA Forum Cinemas dibināta 1993.gadā, un šobrīd ir Somijas uzņēmuma Finnkino Oy meitas uzņēmums Latvijā.

Foto: Kinoteātris Kino Citadele. Foto (c) Olga Korolova

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV