Svētdiena, 31.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Jūsma, Alīda;

Filmas „Bada spēles. Spēle ar uguni” kostīmus pārdos izsolē

Easyget.lv, 30.10.2013. 11:51

Izsolē prezentēs vairāk nekā 200 filmā „Bada spēles. Spēle ar uguni” redzamo apģērbu komplektu, no kuriem lielākā daļa tiks pārdoti, ziņo kino studija Lionsgate.
Filmas „Bada spēles. Spēle ar uguni” kostīmus pārdos izsolē

16. novembrī Blacksparrow izsolē kolekcionāri, kino entuziasti un „Bada spēļu” cienītāji varēs iegādāties Dženiferas Lorensas (Jennifer Lawrence), Džoša Hačersona (Josh Hutcherson), Elizabetes Benksas (Elizabeth Banks), Stenlija Tuči (Stanley Tucci), Laiema Hemsvorta (Liam Hemsworth), Vūdija Harelsona (Woody Harrelson), Lenija Kravica (Lenny Kravitz) un citu aktieru tērpus, apavus un aksesuārus, kas redzami filmā.

Daļa filmas kostīmu sasniedz vairāku desmitu tūkstošu dolāru vērtību. Prognozēts, ka īpašu uzmanību iegūs Dž. Lorensas varones Katnisas kāzu kleita un liesmojošā zobgaļsīļa tērps, kurā meitene sniedza pēdējo interviju pirms došanās 75. Bada spēļu arēnā. Kolekcionāri apgalvo, ka filmai „Bada spēles. Spēle ar uguni” radītie tērpi ir īpaši – eksperti tos vērtē kā vienu no rūpīgākajām un interesantākajām šī žanra filmu apģērbu kolekcijām ar augstu pievienoto vērtību. Daži kostīmi pat atbilst elitārajai „haute couture” (augstajai) modei. Izsoles organizatori uzsver – saziedotos līdzekļus izlietos cēliem mērķiem.

„Bada spēles” filmu sērija izveidota, balstoties uz rakstnieces Sjūzenas Kolinsas (Suzanne Collins) pasaulē atzinību guvušajām grāmatām - tās stāsta par totalitāru Panemas valsti, kas sastāv no divpadsmit apgabaliem. Nabadzīgie apgabali ar izteiktu sociālo atšķirtību ne tikai uztur valsts galvaspilsētu Kapitoliju, bet arī ik gadu piedalās Bada spēlēs – nāvējošā cīņā par izdzīvošanu, kas izklaidē bagātniekus un kur uzvar tikai viens dalībnieks.

2012. gadā pirmās „Bada spēles” kļuva par kulta filmu un nopelnīja vairāk nekā 693 miljonus ASV dolāru, bet, pēc analītiķu domām, otrā filma „Bada spēles. Spēle ar uguni” gūs ievērojami lielāku skatītāju atzinību. 2014. gadā un 2015. gadā plānotas vēl divas filmas pēc rakstnieces S. Kolinsas grāmatas „Bada spēles. Zobgaļsīlis” motīviem.

Filmā „Bada spēles. Spēle ar uguni” Katnisa ir pārkāpusi Bada spēļu noteikumus un guvusi uzvaru asinis stindzinošajā spēlē. Panemā sākas krasas izmaiņas un pēc taisnības izslāpušās sabiedrības nemieri. 12. apgabalam, kas ar entuziasmu sagaidījuši uzvarētājus Katnisu un Pītu (atveido Dž. Hačersons), jādodas kaujā vēlreiz.

Tuvojas jubileja – reizi 25 gados notiek Bada spēles, kur arēnā Katnisai par izdzīvošanu jācīnās ar iepriekšējo Bada spēļu uzvarētājiem. Bet vai pusaudze gūs veiksmi vēlreiz un spēs uzveikt visspēcīgākos pretiniekus? Varbūt par „Meiteni ugunī” dēvētā Katnisa sadegs liesmās uzreiz pēc ienākšanas Arēnā? Atbildes uz jautājumiem skatītāji uzzinās 22. novembrī, kad notiks filmas „Bada spēles. Spēle ar uguni” pirmizrāde kinoteātros pasaulē un Latvijā.

Izsolē pārdodamo apģērbu elektroniskais katalogs: http://issuu.com/haxbee/docs/hungergamesflipbook

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV