Ceturtdiena, 15.Aprīlis 2021. » Vārdadienas svin: Gastons, Aelita;

Rīgas Laika festivāla trešās dienas programma

Easyget.lv, 06.11.2013. 09:00

Šodien „Rīgas Laika festivālā“ – Laimis Rācenājs & His Orchestra Dzelzceļa vēstures muzejā, filozofu diskusijas trīs raundos, radošās darbnīcas Kalnciema ielas kvartālā, eksperimentālais kino Kaņepes kultūras centrā.
Rīgas Laika festivāla trešās dienas programma

6. novembra programma:

  • 10.00 -17.00 Filozofu diskusijas Konferenču centrā Citadele 1. Pjotrs Ščedrovickis un Aleksandrs Rapaports 2. Gorans Torkulla un Maksims Kantors 3. Rūdolfs Bernets un Džons Rists. 
  • 11.00 Radošā darbnīca "New Yorker: kā rakstīt visiem interesanti" Kalnciema ielas kvartāla galerijā (latv.val.) Vada Ieva Lešinska.
  • 13.00 Radošā darbnīca Kalnciema ielas kvartāla galerijā (krievu val.) Vada Olga Serebrjanaja.
  • 17.30 Ilmāra Šlāpina grāmatas "Jauno latviešu valoda" Satori bibliotēka, 2013 atvēršana Teātra bāra restorānā.
  • 18.30 Festivāla pirmizrāde "Gaismotāji. Pēc žurnāla Rīgas Laiks motīviem"(80') JRT Mazajā zālē. Piedalās Regīna Razuma, Kristīne Krūze, Kaspars Znotiņš. Režisore - Anna Viduleja, scenogrāfs - Andris Breže. Ieeja tikai ar ielūgumiem.
  • 20.00 Kids Stories, Siegfried, 2011 (90'). Kinoteātrī Kino Bize. Pirms filmas režisora komentārs. Biļetes nopērkamas www.bezrindas.lv . Pirms seansa kinožurnāls.
  • "Lasītāji" Nr.1 Inscenējums - Arnis Rītups. Scenārijs - Arnis Rītups un Pēteris Ķimelis. Montāža - Pēteris Ķimelis.
  • 21.00 Laimis Rācenājs & His Orchestra Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā. Biļetes nopērkamas www.bilesuserviss.lv.

Laimim Rācenājam ir izdevies tas, kas dzīvē izdodas tikai retajam, – atrast savu balsi. Tādēļ viņš arī ir neatkārtojams no “Maigajām pūcēm” līdz “Brīnišķīgajai pasaulei” – jebkurā laikā un jebkurā valodā.
Šoreiz Laimis uzstāsies unikālā koncertā “Laimis Rācenājs bez tankistiem ar suni”, kurā ietvertas dziesmas, kas mīļas Rīgas Laikam un dzīvniekiem.

“Rīgas Laika festivāla” ietvaros Rīgā no 4. līdz 10. novembrim notiks vairāk kā 50 dažādi pasākumi, un tos ir aicināti apmeklēt visi, kas izrāda tieksmi domāt. Ar pilnu festivāla programmu var iepazīties interneta vietnē www.rl20.lv.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV