Otrdiena, 19.Jūnijs 2018. » Vārdadienas svin: Nils, Viktors;

Par kuģiem, kuģošanu un Rīgas ostu Ģimenes dienā Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā

Easyget.lv, 06.12.2013. 13:42

Svētdien, 8. decembrī, Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Ģimenes dienā „Kuģi, kuģošana un Rīgas osta” varēs ieraudzīt, uzzināt, izzināt, kā arī rotaļīgi un radoši darboties, informē muzeja pārstāve Ingrīda Lukašēviča. 
Par kuģiem, kuģošanu un Rīgas ostu Ģimenes dienā Rīgas vēstures un kuģniecības muzejā

Tematiskajā ekskursijā lieliem un maziem apmeklētājiem „Kuģi un kuģniecība Baltijas jūrā no senatnes līdz šodienai” (12.00 un 14.00 - latviešu valodā, 15.30 - krievu valodā) muzeja kuģniecības vēstures speciālists Andris Cekuls gan stāstīs par baltiešu seno nodarbošanos – kuģošanu, gan iepazīstinās ar vairākiem interesantiem priekšmetiem, kas par šo tēmu glabājas muzeja krājumā. Pulcēšanās uz ekskursiju – muzeja vestibilā.

Radošajā darbnīcā, kas būs atvērta muzeja Izstāžu zālē, ikviens savus iespaidus, idejas un sapņus par Rīgu kā ostu, par kuģiem, jūrniekiem, tirgotājiem un ceļotājiem, kas mūsu pilsētā darbojušies pagātnē vai dara to šodien, varēs izteikt kreatīvajā valodā, piedaloties jauno Rīgas celtnieku darbnīcā „Būvē seno Rīgas ostu, izmantojot Pirātu lādē atrodamās lietas!”, kā arī jauno mākslinieku darbnīcā „Zīmē, izkrāso vai izveido savu seno kuģi!”

Ģimenes dienas aktivitāšu apmeklētājiem muzejs dāvā īpaši draudzīgo Ģimenes dienas ieejas maksu: LVL 1,00 (EUR 1,42); pensionāriem, studentiem, skolēniem LVL 0,50; (EUR 0,71).

Plašāka informācija: Rīgas vēstures un kuģniecības muzeja Komunikācijas darba nodaļā; tel.: 67356676. www.rigamuz.lv

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2018
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV