Ceturtdiena, 16.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Hermīne, Estere;

Ceturtdienās LNMM izstāžu zālē Arsenāls būs „Labā diena”

Easyget.lv, 14.01.2014. 09:35

2014. gadā, kad Rīga kļuvusi par Eiropas kultūras galvaspilsētu, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāle Arsenāls uzsāk jaunu akciju „Labā diena”, kas norisināsies katru ceturtdienu izstāžu zāles darba laikā, informē muzeja pārstāve Nataļja Sujunšalijeva.
Ceturtdienās LNMM izstāžu zālē Arsenāls būs „Labā diena”

Akcijai dots nosaukums „Labā diena”, jo turpmāk ceturtdienās izstāžu zāles apmeklētājus sagaidīs vairāki labumi: lētāka ieejas maksa izstādēs (EUR 1,42 / LVL 1,00), ilgāks darba laiks (no plkst. 12.00 līdz 20.00), dažādi pasākumi un izglītojošas aktivitātes, iespēja radoši pilnveidoties un izzināt mākslu programmā „Es un māksla”, kā arī apdrukāt sev stilīgu suvenīru ar mākslas darba kopiju sietspiedes tehnikā.

Pasākumi un izglītības programmas LNMM i. z. Arsenāls ceturtdienās 2014. gadā:

Ars Rezumē

„Ars Rezumē” ir dažādu formātu kultūras un izklaides pasākumi, kas notiek izstāžu zālē Arsenāls katras lielās izstādes noslēgumā – pēdējās ceturtdienas vakarā. Tie ir koncerti, dzejas lasījumi, teātra vai dejas uzvedumi, kino seansi un starpdisciplināri pasākumi, kas veidoti kā rezumējošs kopsavilkums par izstādes tēmu, kā arī papildinājums izstādes apskatei.

Aicināts ikviens interesents! Ieeja pasākumos bezmaksas.

Es un māksla

Izglītības programma „Es un māksla” piedāvā iepazīt tuvāk mākslu caur zīmēšanu un radošās darbības procesu. Mākslas darbi nodarbību laikā kļūst par izpētes objektu un tēmu zīmēšanas uzdevumiem. Šādi – skatoties, domājot, zīmējot – iespējams vairāk uzzināt gan par mākslas tapšanas procesu, gan mākslas darbu iekšējo struktūru, gan autoru personībām un laika kontekstu. Nodarbības rit divās vecuma grupās: 1) 4–9 gadus veciem bērniem, 2) bērniem no 9 gadu vecuma un pieaugušiem līdz seniora vecumam. Nodarbības vada mākslinieces Diāna Dimza-Dimme un Baiba Sprance.

  • „Es un māksla” mazajiem ceturtdienās plkst. 15.30–17.00.
  • „Es un māksla” lielajiem ceturtdienās plkst. 15.00–17.00.

Līdzi jāņem eļļas pasteļa krītiņi. Nodarbības cena: EUR 1,42 / LVL 1,00.

I. z. Arsenāls izstāžu maiņas laikā nodarbības notiek Mākslas muzejā „Rīgas Birža”. Sekojiet līdzi informācijai www.lnmm.lv.

Klasika vienmēr modē

Auduma apdrukas darbnīcā „Klasika vienmēr modē!” katrs sev var pagatavot individuālu un stilīgu apģērbu vai aksesuāru ar Latvijas mākslas klasiķu – Jaņa Rozentāla, Teodora Zaļkalna, Voldemāra Matveja, Romana Sutas, Niklāva Strunkes, Kārļa Padega, Gustava Kluča un citu autoru darbu reprodukcijām sietspiedes tehnikā. Apdrukāts krekls, kleita, maisiņš vai priekšauts būs lieliska dāvana gan sev, gan saviem tuviniekiem.

Darbnīcu iespējams pieteikt sev ērtā laikā, zvanot pa tālruni (+371) 67 357527 vai rakstot uz e-pastu Laura.Dravniece@lnmm.lv.

Līdzi jāņem apdrukājamais apģērbs vai aksesuārs no gluda dabīga auduma. Darbnīcas cena: EUR 2,85 / LVL 2,00.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV