Sestdiena, 31.Jūlijs 2021. » Vārdadienas svin: Ruta, Rūta, Sigita, Angelika;

Grāmatu svētkos Ķīpsalā darbosies grāmatu maiņas punkts

Easyget.lv, 24.02.2014. 21:27

Baltijas Grāmatu svētkos nedēļas nogalē Ķīpsalā būs atvērts Rīgas Centrālās bibliotēkas grāmatu maiņas punkts.

No 28. februāra līdz 2. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks grāmatu un izdevniecību izstāde „Baltijas Grāmatu svētki 2014”. Apmeklētāji varēs ne vien iepazīties ar pašmāju un aizrobežu izdevēju jaunāko grāmatu klāstu, tikties ar autoriem, piedalīties grāmatu prezentācijās un citos pasākumos, bet arī mainīties grāmatām Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) grāmatu maiņas punktā.

Grāmatu maiņa notiks bez maksas. Izlasītās grāmatas ikviens varēs apmainīt pret nelasītām neatkarīgi no to satura vai cenas. Rīkotāji lūdz nenest makulatūru, bet tikai tādas grāmatas, ko arī jums pašiem gribētos aiznest uz mājām.

RCB Apmaiņas fonds maiņas punktam ir sarūpējis ap 800 grāmatu lielu sākumkapitālu. Tā ir daiļliteratūra, nozaru literatūra, kā arī grāmatas bērniem un jauniešiem latviešu un citās valodās. Mainīties grāmatām palīdzēs RCB profesionāļi.

Pērn grāmatu izstādē jaunus īpašniekus atrada vairāk nekā 9000 grāmatu, un grāmatu svētku rīkotāji cer, ka arī šogad interese par grāmatu maiņu nebūs mazāka.

Maiņas punkts darbosies:

  • 28. februārī un 1. martā 10.00–18.00
  • 2. martā 10.00–17.00

Ieejas maksa grāmatniecības izstādē: biļetes cena – 1 EUR, bērniem līdz 7 gadu vecumam, pensionāriem un personām ar īpašām vajadzībām – ieeja bez maksas.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV