Trešdiena, 05.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Osvalds, Arvils;

Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas koncerti un pasākumi Rīgā

Easyget.lv, 21.03.2014. 11:19

Pieminot 1949. gada 25.marta deportāciju un Komunistiskā genocīda upurus, šajā dienā Rīgā notiks vairāki koncerti un pasākumi.

Pasākumi 25.martā sāksies plkst. 11.00 ar piemiņas brīdi pie Šķirotavas stacijas, kuru vadīs Latgales priekšpilsētas politiski represēto biedrības priekšsēdētājs Andrejs Pūriņš. Plkst. 12.30 piemiņas brīdis notiks arī pie Latvijas Okupācijas muzeja, bet pēc tā sekos tradicionālais gājiens uz Brīvības pieminekli, kur plkst. 13.00 būs svinīgā ziedu nolikšanas ceremonija.

Vakarā, plkst. 18.00 Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā "Mazā ģilde" notiks piemiņas vakars kokļu skaņās, kurā uzstāsies Latvijas Nacionālās operas solists Dainis Skutelis, koklētāju ansamblis "Kokļu klubs". Pasākumu vadīs aktieris Rihards Lepers. Ieeja ir bez maksas.

Plkst. 19.00 piemiņas koncerts būs Rīgas Domā, kurā Johana Sebastiana Baha "Sv. Marka pasiju" izpildīs Profesionālais pūtēju orķestris "Rīga", Rīgas kamerkoris "Ave Sol", kā arī solisti. Koncerta diriģents Andris Veismanis. Ieeja pasākumā ar bezmaksas ielūgumiem, kurus iespēja saņemt Rīgas Doma kasē.

Šajā pašā laikā koncerts "Mana tautas dvēsele" notiks E. Smiļģa muzejā (E. Smiļģa iela 37-39), kur muzicēs vīru koris "Tēvzeme" un aktieris Kaspars Pūce lasīs fragmentus no savas grāmatas "Pūcesbērna patiesie piedzīvojumi Padomijā. Ieejas maksa EUR 2.83.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV