Svētdiena, 18.Aprīlis 2021. » Vārdadienas svin: Laura, Jadviga;

Spēlfilma "Mona" izdota DVD

Easyget.lv, 10.04.2014. 11:03

Filmu studijai "Deviņi" sadarbojoties ar Rīgas Tūrisma attīstības biroju, nākusi klajā Latvijas-Islandes spēlfilmas "Mona" DVD versija.
Spēlfilma "Mona" izdota DVD

Filmas "Mona" DVD prezentācijas pasākums notiks 14.aprīlī grāmatu un kultūrpreču mājā "NicePlace Mansards", informē filmas producents Jānis Juhņēvičs.

Filma ir mūsdienīgs stāsts, kas vienlaikus gan izklaidē, gan ļauj baudīt vizuāli piesātinātu estētiku. Darbība risinās kādā Latvijas mazpilsētiņā, kur iedzīvotāju galvenais iztikas avots ir lopkautuve. Rīgas biznesmenis Tomass ierodas uz sava tēvoča bērēm, ierauga vietējo meiteni Monu — un vairs nedomā par atgriešanos Rīgā. Rezultātā vairāku mazpilsētas iedzīvotāju līdz šim mierīgā dzīve sagriežas kājām gaisā — kaislei, mistikai, dzīvnieciski instinktīvajam un cilvēciski trauslajam sakausējoties vienā veselā.

Filmas uzņemšana notika gan Rīgā, gan daudzās interesentās un iecienītās Latvijas vietās - Stāmerienas un Zvārtavas pilīs, neparastajās Ērgļu klintīs, Cēsīs, Kuldīgā, Valmierā u.c.

Pateicoties jaunās aktrise Kristīnes Belickas valdzinājumam, pēc pirmizrādes kinodarbs nodēvēts par erotiskāko latviešu filmu. Galvenās vīriešu lomas atveido Lauris Subatnieks, pieredzējušais lietuviešu aktieris Sauļus Balandis, Krievijas teātra un kino aktieris Valērijs Jerjomenko. Filmā piedalās arī aktieri Pēteris Liepiņš, Juris Gornovs, Skaidrīte Putniņa, Inese Ramute, Karīna Šislo un citi.

Filmas režisore un scenārija līdzautore ir Ināra Kolmane, scenārija autors – rakstnieks Arvis Kolmanis, operators - Uldis Jancis, mākslinieks - Jurģis Krāsons, fotogrāfs – Jānis Deināts. Filmas mūzikas autors ir pasaulē zināmais islandiešu komponists Hilmars Orns Hilmarsons.

DVD kopijās skatītājiem būs iespēja izvēlēties angļu, krievu vai latviešu valodu, kā arī noskatīties pievienotos papildus materiālus par filmu.

DVD būs pieejams mūzikas ierakstu un grāmatu veikalos, kā arī daudzās mazumtirdzniecības vietās.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV