Ceturtdiena, 06.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Aisma, Askolds;

Otro gadu Rēzeknē notiks mākslas un mūzikas festivāls SevenHills

Easyget.lv, 11.04.2014. 16:43

No 30. maija līdz 1. jūnijam Rēzeknē notiks Mākslas un mūzikas festivāls SevenHills 2014, kas pulcēs kopā gan pašmāju, gan ārzemju mūziķus, dejotājus un māksliniekus.
Otro gadu Rēzeknē notiks mākslas un mūzikas festivāls SevenHills

Mākslas un mūzikas festivāla „SevenHills” nosaukums un logo simboliski stāsta ikvienam ārzemju viesim par Rēzeknes septiņiem dzīviem un laikmetīgiem pakalniem, kas sevi atspoguļo dažādu mākslas veidu izpausmēs – mūzikā, dejā, vizuālajā, vides, skatuves, ielu un improvizācijas mākslā.

Pagājušā gadā tika apgleznota baptistu lūgšanu nama siena, arī šogad - 30.maijā Rēzeknē vēl kādas ēkas siena piedzīvos pārvērtības, tāpat būs iespēja iesaistīties radošajās darbnīcās un baudīt laikmetīgās mākslas izstādes, deju un alternatīvās mūzikas grupu uzstāšanos, festivāla programmu ieskicē Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centra pārstāve Maija Upeniece.

31.maijā festivāla ietvaros gājēju promenādē gar Rēzeknes upi atkal notiks „Dzīvo skulptūru šovs”, kurā aicināti piedalīties ne tikai vietējie mākslinieki, bet ieradīsies arī Pasaules dzīvo skulptūru čempionāta 2013.gada uzvarētājs JOHNman no Vācijas. Arī šogad apmeklētājiem būs iespēja ne tikai vērot un fotografēties kopā ar „skulptūrām”, bet arī nobalsot par savu skaistāko, interesantāko vai pārsteidzošāko „skulptūru”.

Savukārt nakts koncertos Festivāla parkā uzstāsies gan vietējās latviešu un latgaliešu zvaigznes, gan viesi no kaimiņzemēm – 30.maijā Rēzeknē viesosies grupa „Boombox” no Ukrainas, „Garbonatas bosistas” no Lietuvas un Latvijas grupa „Double Faced Eels”, 31.maijā – Maks Korž no Baltkrievijas, „Teodore, Paul & Gabriele” no Francijas un jau pagājušā gadā iepazītā grupa „Indocile” no Beļģijas. 1.jūnija vakarā Festivāla parku pieskandinās „Dabasu durovys”, Sovvaļņīks, „Kapļi” u.c. vietējie mūziķi. Ieeja uz nakts koncertiem būs maksas un biļetes pavisam drīz varēs iegādāties gan Rēzeknes KN, gan biļešu paradīzes kasēs un internetā, sekojiet informācijai

Sekojiet informācijai www.rezekne.lv un www.facebook.com/RezeknesKulturasUnTurismaCentrs

Foto: Dzīvās skulptūras Rēzeknē 2013.g. maijā. Foto (c) Aleksandrs Tolopilo

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV