Trešdiena, 23.Jūnijs 2021. » Vārdadienas svin: Līga;

Latvijas Salsas Maratonā jauns rekords - 14 stundas un 20 minūtes

Easyget.lv, 14.04.2014. 13:07

12. aprīlī Deju studijā ‘’Easy Dance’’ notika 5. Latvijas Salsas maratons. Deju maratons sākās plkst. 11.00 un ilga līdz nākamās dienas 4.00 rītā.
Latvijas Salsas Maratonā jauns rekords - 14 stundas un 20 minūtes

Par Latvijas Salsas Maratona uzvarētājiem kļuva Brigita Janicka un Andrejs Kopilovs. Bet godpilno 2. vietu izcīnīja Renata Gorbača un Genādijs Gaidukevičs. Savukārt Antra Bērziņa un Gatis Grigulis ieguva augsto 3.vietu. Pirmo trīs vietu ieguvēji saņēma piemiņas kausus.

Šogad Latvijas Salsas Maratons noriisnājās piekto gadu. Maratona ietvaros pāriem bez apstājas jādejo 90 minūtes, kam seko 15 minūšu pārtraukums, tā līdz pēdējam izturīgākajam pārim. Taču arī šogad tika vērtēta ne tikai dejotāju fiziskā izturība, bet arī prasme dejot pareizā ritmā un saskaņā ar mūziku.

Maratona dalībniekus vērtēja profesionāli tiesneši ar ilggadēju darba pieredzi dejotāju apmācībā un sacensību vērtēšanā – pasniedzēji no Kubas Angel Zaldivar Ramirez un Joan Cervantes Gutierez, Ieva Kemlere, Juta Vanaga, portāla salsariga.lv redaktors Mārtiņš Līgotnis, kā arī divu iepriekšējo gadu Salsas maratona uzvarētāji Mihails Gubenko un Jekaterina Lavrentjeva.

Kā atzīst paši maratona dalībnieki, galvenais ir nevis uzvara, bet prieks par piedalīšanos un labi pavadīto laiku. Salsas maratons ir iespēja pārbaudīt savus spēkus visdažādāko līmeņu dejotājiem. Tas ir kļuvis jau par tradīciju Latvijas Salsas pasaulē un tiks organizēts arī 2015. gadā.

Vairāk informācija – www.easydance.lv

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV