Otrdiena, 07.Aprīlis 2020. » Vārdadienas svin: Helmuts, Zina, Zinaīda;

Klajā nāk Ketrinas Eljotas romans “Mans vīrs dzīvo kaimiņos”

Easyget.lv, 15.04.2014. 11:04

Apgādā "Kontinents" iznācis jauns Ketrinas Eljotas romāns “Mans vīrs dzīvo kaimiņos”. Dzīvesprieka un labākā britu humora paraugs, optimisma pilns dzīvesstāsts, kas liks paraudzīties uz lietām no neierasta skata punkta.
Klajā nāk Ketrinas Eljotas romans “Mans vīrs dzīvo kaimiņos”

Ketrina Eljota jau ir kļuvusi par mūsdienu ikonu sieviešu literatūras bagātīgajā klāstā. Autorei izdodas iedzīvināt savu romānu tēlus tik spilgti, ka tie šķiet pazīstami jau no pirmajām grāmatas lappusēm.

Ellas dzīve norit lauku sētā – starp suņiem, aitām, vistām, nepaklausīgiem bērniem un vīru, kurš dzīvo kaimiņos. Ar koferiem nupat ieradusies Ellas despotiskā māte, kas grasās apmesties vienā no saimniecības mājām. Ellai nav miera arī no bagātās un augstprātīgās māsas Džinijas, kurai ik mazākais sīkums sagādā galvassāpes. Turpat netālu strādā valdzinošais dārznieks Ludo, kurš vienīgais saprot Ellu… bet ir precējies. Sirdi grauž arī bēniņos noslēptie molberti – Ellas nepiepildītais sapnis par gleznošanu... Dzīve sāk izirt pa vīlei vien. Tā vairs nevar turpināt!

Ketrinas Eljotas romāns Mans vīrs dzīvo kaimiņos ir krāsaina mozaīka, kuras fragmenti te dejo ap savu asi, te pārkārtojas un mainās vietām. Nekas nav tā, kā izskatās – dzīve un priekšstati met līkločus, cilvēki iemīlas, šķiras, strīdas un atkal salabst. Šis ir mīlestības stāsts ar gluži negaidītām un pārsteidzošām beigām. Ik lappusi caurstrāvo gaišs humors, kas aizkustinošā veidā spēj atklāt cilvēka komisko, skaisto un reizēm skumjo dabu. Autores jaunais romāns ir cieņas apliecinājums patiesai mīlestībai.

Romāns „Mans vīrs dzīvo kaimiņos” ir tikpat satraucošs un atziņu pārbagāts kā autores iepriekš izdotie darbi – „Īvijas Hemiltones noslēpums”, „Viena diena maijā” un „Zāles pret vientulību”.

Izlasāms vienā rāvienā no sākuma līdz beigām! - Daily Mail

Izklaidējošs un veldzējošs kā silta vasaras vējpūta. - Daily Express

No angļu valodas tulkojusi Dina Kārkliņa, vāka dizains Artūrs Zariņš, 448 lpp.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV