Pirmdiena, 13.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Margarita, Margrieta;

Fotokonkursā apzinās Latvijas skaistākos ozolus

Easyget.lv, 16.04.2014. 15:04

Informācijas tehnoloģiju uzņēmums SIA „Ozols Grupa” izsludina foto konkursu „Latvijas skaistākie ozoli”, kas ilgs no 15. aprīļa līdz 15. novembrim.

Konkursa mērķis ir Latvijas ozolu fotoattēlu dažādos gadalaikos un laika apstākļos apzināšana, atlase un publicēšana, tādējādi parādīt Latvijas iedzīvotājiem un viesiem Latvijas ozolu spēku, skaistumu, popularizēt latviešu tradīcijas un stiprināt latviešu nacionālo identitāti. Konkursa rezultātā tiks sagatavots un drukāts 2015. gada kalendārs ar konkursa uzvarētāju bildēm un to autoru kontaktinformāciju.

Konkurss norisināsies trīs kategorijās:

  1. Latvijas ozoli, 
  2. ozola detaļas (zīles, ozollapas, saknes utt.),
  3. cilvēka un ozola mijiedarbība.

Piedalīties foto konkursā tiek aicināts ikviens Latvijas iedzīvotājs – gan profesionāli fotogrāfi, gan foto entuziasti. Konkurss norisināsies „Ozols Grupa” Facebook lapā (www.facebook.com/OzolsGrupa) un katru mēnesi, pamatojoties uz apmeklētāju novērtējumiem (atzīmēm „Patīk”), tiks noteikts viens uzvarētājs katrā kategorijā. Novembra beigās visu mēnešu uzvarētāji, kā arī „Ozols Grupa” simpātijas tiks aicināti uz pasākumu, kurā tiks prezentētas fotogrāfijas un sagatavotais 2015. gada kalendārs, ko fotogrāfi iegūs arī savā īpašumā.

Lai apskatītu foto konkursa nolikumu un iesniegtu fotogrāfiju, apmeklējiet http://www.ozols.lv/par-mums/jaunumi/73-mes/jaunumi/276-fotokonkurss

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV