Otrdiena, 07.Aprīlis 2020. » Vārdadienas svin: Helmuts, Zina, Zinaīda;

Pasaku nakts Tērvetes dabas parkā

Easyget.lv, 24.04.2014. 11:40

Arī šogad 30.aprīlī Tērvetes dabas parkā, ko apsaimnieko Latvijas valsts meži, norisināsies pasākums Pasaku nakts svētki jeb tautā dēvētā Valpurģu nakts.

Kad pār zemi mirdz saule kā olas dzeltenums, visapkārt sāk lidot dzelteni taureņi, no pelēkās zemes izlien zaļa tulpe un blakus samanāmi sarkani rabarberi kā velna ragi, tad ir pienācis īstais laiks priecāties – klāt pavasaris! Viss ir tik dzīvs - ņudz, pumpuro, spraucas, skan, čalo, mudž un smaržo. Daba modusies un tai līdz mostamies mēs - Tērvetes dabas parka redzamie un neredzamie gariņi, lai aicinātu visus līksmoties kopā ar mums par skaistā pavasara atnākšanu.

30.aprīlī Tērvetes dabas parkā pavasara svinēšana iesāksies Rūķu sētā ar Krēslas stundu. No plkst. 19.00 līdz 21.00 te varēsiet piedalīties ērmotās un jautrās mijkrēšļa izdarībās. Savukārt no plkst. 21.00 Pasaku mežā, sveču gaismas pielietajā Raganu silā naksnīgo sajūtu baudītājus sagaidīs noslēpumainās un jautrās Sila raganiņas, bet atraktīvais Velniņš palīdzēs „ielūkoties nākotnē”. Līdzās esošajā Atrakciju laukumā svētku dalībniekus priecēs atraktīvie dejotāji no Rundāles un Auces, roka dziedātājs Atis Ieviņš ar grupu „The Rock Brothers”. Īpašas sajūtas sagādās uguns žonglieru priekšnesums, savukārt perkusiju grupas «Pulsa Efekts» mākslinieki ļaus izbaudīt neaizmirstamas skaņu vibrācijas. Svētku kulminācija sagaidāma plkst. 23:00 ar krāšņu gaismas šovu. Pasākums noslēgsies pusnaktī,

Apmeklētāji aicināti ierasties interesantos tērpos, līdzi ņemot lukturīšus un labu omu. Atraktīvākās un interesantākās maskas saņems balvas. Līdz pasākuma nobeigumam, pusnaktī, parkā kursēs Pasaku bānītis.

Ieeja ar Tērvetes dabas parka ieejas biļetēm.

Informācija: www.mammadaba.lv, tervete@lvm.lv, tālr. 63726212

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV