Otrdiena, 07.Aprīlis 2020. » Vārdadienas svin: Helmuts, Zina, Zinaīda;

Mākslas akadēmijas studenti atklās izstādi „Attiecības ar realitāti-(C6H10O5)n”

Easyget.lv, 24.04.2014. 14:26

No 26. aprīļa līdz 31.maijam Imantas Kultūras centrā būs skatāma Latvijas Mākslas akadēmijas studenti atklās izstāde „Attiecības ar realitāti-(C6H10O5)n”.

Izstādē „Attiecības ar realitāti-(C6H10O5)n” Latvijas Mākslas akadēmijas Grafikas apakšnozares maģistrantūras I kursa studenti atklāj savu iekšējo pasauli, kura pastāv neatkarīgi no tā, ko mēs saucam par realitāti, reizēm pretnostatot vai pat pilnībā izskaužot šo realitāti savā pasaules redzējumā.

Iekšējā pasaulē radītās fantāzijas un sapņus māksliniekam ir grūti paturēt sevī, tos neizliekot kā mākslas darbus uz papīra vai audekla, tāpēc tie tiek attēloti kā savs iekšējais “es”, kas atšķiras no pierastās realitātes. Skatītājam dota iespēja aplūkot ļoti personiskas grafikas, kurās izpaužas gan jauno mākslinieku pārdzīvojumi, gan katra individuālais rokraksts. Studentu darbi izpildīti dažādās grafikas tehnikās: ofortā, linogriezumā, sausajā adatas tehnikā, kā arī ogles zīmējumā.

Izstādē ar darbiem piedalīsies Barbara Ābeltiņa, Renāte Butručuka, Veronika Frolova, Olita Garkalne, Violeta Juškova, Jānis Urtāns, Līva Šteina, Viktorija Valujeva.

Izstāde Imantas Kultūras centrā, Anniņmuižas bulvārī 29, aplūkojama no 26. aprīļa līdz 31.maijam. Darba laiks: P.-Sv.10:00-22:00. Ieeja izstādē – bezmaksas.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV