Pirmdiena, 30.Novembris 2020. » Vārdadienas svin: Andrejs, Andrievs, Andris;

JRT pirmizrādi piedzīvo Ģirta Ēča iestudējums „Stum, stum”

Easyget.lv, 08.05.2014. 14:08

8. maijā Jaunā Rīgas teātra Mazajā zālē gaidāma pirmizrāde Ģirta Ēča jauniestudējumam „Stum, stum”, kas veidots pēc Andras Neiburgas tāda paša nosaukuma stāstu krājuma.
JRT pirmizrādi piedzīvo Ģirta Ēča iestudējums „Stum, stum”

Galerijas:

„Krāsa un skaņa jau pasaulē bija, no paša sākuma bija un varbūt vēl arī pirms tā; ar tiem nevarēja izteikt neko vairāk vai citādu, kā pasaule ir. Bet vārds eksistēja tikai cilvēku galvās, tā bija pilnīga abstrakcija, tas radīja no nekā un nezin ko, un tā iespējas varēja sniegties tālu aiz dabiskā un pašsaprotamā robežām.” Fragments no Andras Neiburgas stāsta „El ninjo”.

Izrādes režisors Ģirts Ēcis par jauniestudējumu: „Izrādē izmantotie stāsti ir psihodramatisks ceļojums, kuru lasot vai redzot, cilvēks attīrās. Viņš sevi redz no malas savā vienkāršībā, smieklīgumā un naivumā. „Stum, stum” ir ceļojums cilvēka iekšējā labirintā – nav zināms, vai vispār tam ir kādas robežas.”

Aktrise Elita Kļaviņa: „Ir mirkļi, kad sāpes un laime, pagātne un tagadne, zaudējumi un cerības eksistē vienlaikus. Šī sajūtu vienlaicība. To varētu nosaukt, ja tā varētu teikt un ja nebūtu kauns, par pieauguša cilvēka pasaules izjūtu. Manuprāt, par to ir Neiburgas grāmata, un, cerams, būs arī mūsu izrāde.”

Izrādes māksliniece ir Katrīna Neiburga. Aktieri: Elita Kļaviņa un Andris Keišs.

Biļetes uz visām šajā sezonā paredzētajām izrādēm „Stum, stum” ir izpārdotas.

Foto: Izrāde „Stum, stum”. Foto (c) Ansis Starks

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV