Trešdiena, 12.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Klāra, Vizma;

Piekto reizi Muzeju naktī būs pārstāvēti arī Igaunijas muzeji

Easyget.lv, 12.05.2014. 12:35

Nedēļas nogalē Rīgā un citviet Latvijā ar daudzveidīgām aktivitātēm norisināsies ikgadējā „Muzeju nakts”. Šogad piekto gadu pēc kārtas „Muzeju nakts” apmeklētājiem Rīgā būs iespēja piedzīvot arī Igaunijas muzeju piedāvātās atrakcijas.

Sestdien, 17. maijā, no plkst. 12.00 līdz 23.00 Doma laukumā darbosies īpašas Igaunijas muzejiem veltītas teltis, kurās gan rīdzinieki, gan pilsētas viesi varēs iegūt noderīgu informāciju par Igaunijas muzejiem, uzzināt, kādas ģimeņu atpūtas iespējas pieejamas mūsu kaimiņvalstī, kā arī iepazīties ar ērtākajām ceļošanas iespējām uz Igauniju.

Šogad, viesojoties Rīgas „Muzeju naktī”, viens no galvenajiem Igaunijas mērķiem ir Latvijas iedzīvotājus iepazīstināt ar jaunajiem muzejiem, kuri durvis apmeklētājiem vērs šovasar. Apciemojot Igaunijas teltis, ikvienam būs iespēja uzzināt par Jauno enerģijas atklājumu centru, kas tiks atklāts šā gada jūnijā, pašlaik populārāko un vienu no modernākajiem Igaunijas muzejiem - Igaunijas jūras muzeju, kā arī ilgi gaidīto Lotes izklaides parku. Ikvienam telts apmeklētājam būs iespēja iegūt īpašu suvenīru ar Lotes Izgudrotāju ciemata tematiku.

„Esam ļoti lepni un priecīgi par to, ka Igauniju ik gadu apciemo tik daudz viesu no mūsu kaimiņvalsts Latvijas. Latviešu tūristi ir iecienījuši tādus mūsu muzejus un atpūtas centrus kā Jūras muzejs, Ledus laikmeta centrs, AHHAA centrs un citus. Priecājamies, ka aizvien lielāku interesi izrāda ģimenes un skolēnu grupas. Protams, ceram, ka latvieši tikpat lielu interesi izrādīs arī par jaunajiem muzejiem un atpūtas parkiem, kuri tiks atvērti šovasar. Vienmēr ar lielu prieku gaidām viesus, un, protams, arī „Muzeju nakts” nav izņēmums – tas ir īpašs notikums, kas Igauniju ļaus iepazīt vēl labāk!” stāsta Igaunijas Tūrisma attīstības centra direktors Tarmo Mutso.

„Muzeju nakts”, kas tiek organizēta visā Eiropā, kā ik gadu norisināsies arī Igaunijā. Arī Latvijas iedzīvotāji ir laipni gaidīti apskatīt to piedāvājumu klātienē.

Plašāka informācija par Igaunijas muzejiem pieejama interneta vietnē Visitestonia.com.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV