Otrdiena, 14.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Ritvars, Oskars, Anvars;

Vēl tikai nedēļu varēs balsot par ieteicamajām personām valsts vadībā

Maija Straupmane, 09.03.2009. 16:29

www.glabvalsti.lv organizatori aicina Latvijas iedzīvotājus vēl pēdējo nedēļu ieteikt un balsot par tām personām, kuras vēlētos redzēt valsts vadībā. Tās 100 personas, par kurām būs nobalsots visvairāk, varēs ieteikt kā sociālos partnerus ministriem.

No 16.marta www.glabvalsti.lv sāks realizēt otro mērķi - mājas lapas apmeklētāji no saraksta TOP 100 esošajām personām varēs ieteikt katram ministram divus sociālos partnerus jeb konsultantus. Veicot balsojumu, būs jāsniedz pamatojums, kādēļ izvēlētā persona izvēlēta sociālā partnera/ konsultanta lomai konkrētajam ministram un kādos jautājumos tieši. 

Nedēļu pirms balsojuma noslēgšanas, 9.martā, www.glabvalsti.lv sarakstā tika balsots par gandrīz 1000 personām. Kopumā tika ieteiktas vairāk nekā 2000 personas, no kurām puse sarakstā netika iekļautas, jo darbojās atlases kritērijs – lai personu iekļautu sarakstā, viena un tā pati persona jāiesaka vismaz 2 cilvēkiem.

Nepilnu divu mēnešu laikā, kopš darbojas www.glabvalsti.lv, mājas lapa apmeklēta gandrīz 200 000 reizes no 65 000 datoru.

Projekta organizatores Vita Šteina un Elija Krauze atzīst, ka projekts norit tieši tā, kā sākotnēji bija plānots. „Pirmais mērķis ir sasniegts – esam ieguvuši vērtīgu statistiku, kuru ir izmantojuši daudzi mēdiji. Tāpat mums ir informācija, ka www.glabvalsti.lv balsojumam aktīvi seko līdzi daudzi politiķi un valsts varas pārstāvji. Tas nozīmē, ka vismaz vienā jomā Latvijas sabiedrībai ir spēks – viedoklis ir pamanīts,” atzīst Vita Šteina. 

„Paralēli www.glabvalsti.lv projektam, Latvijā ir radītas līdzīgas kustības ar tādiem pašiem mērķiem. Tas apliecina, ka Latvijas sabiedrība kļūst aktīvāka un iesaistās sava viedokļa paušanā. Miermīlīga līdzāspastāvēšana beigusies un ir sākusies aktīva darbība, cilvēkiem ir svarīgi, kas notiek valstī” uzsver Elija Krauze.

www.glabvalsti.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV