Ceturtdiena, 27.Janvāris 2022. » Vārdadienas svin: Ildze, Ilze, Izolde;

"Nokia Extreme Andrejsalā" rezultāti

easyget.lv & INK:SNB, 16.04.2007. 11:00 | komentāri (6)

14. aprīlī Rīgā, Andrejsalas teritorijā norisinājās pirmais brīvdabas pasākums "Nokia Extreme Andrejsalā", kas pulcēja vairākus tūkstošus jauniešu – ekstrēmo sporta veidu, jaunās mūzikas un mākslas cienītājus.
"Nokia Extreme Andrejsalā" rezultāti

Galerijas:

Ziemas sezonas noslēgumā "Nokia Extreme Andrejsalā" Latvijas aktīvāko snovborda grupējumu parādē piedalījās divpadsmit klubu pārstāvji vecumā no 13 līdz 30 gadiem. Klubu parādes uzvarētājus noteica pasākuma apmeklētāju ovācijas un šoreiz par labāko tika atzīts grupējums "Teikas gaisma", kuru pārstāvēja snovbordisti Jānis Slics, Voldemārs Siliņš un Kaspars Groza. Par klubu parādes labāko triku meistariem tiesneši atzina "Teikas gaismas" pārstāvi Voldemāru Siliņu un Juri Strangotu no grupējuma "Boards.lv trakie suņi".

Pasākuma noslēgumā labākie snovborda grupējumu parādes dalībnieki piedalījās snovborda slaidšovā kopā ar viesiem - Jukku Eratuli, Cheryl Maas (pārstāv "Nokia" sponsorēto komandu) un Michal Kalaska ("Red Bull" braucējs). Snovborda profesionāļi skatītājus pārsteidza ar tehniski sarežģītu triku izpildīšanas vieglumu un eleganci.

Vasaras sezonai atbilstošus ekstrēmo sporta veidu paraugdemonstrējumus sniedza BMX, skeitborda, velotriāla un parkour sportisti.

"Boards.lv" minirampā skeitborda Jam Session laikā par labāko tika atzīts Toma Gablika sniegums, otro vietu ieņēma Kārlis Bogustovs, bet trešo - igauņu skeitbordists Edgar Kiisa. Labāko Jam Session triku izpildīja Eduards Ņehajenko.

Velotriāla sacensībību laikā sportisti meistarīgi pārvarēja dažādus šķēršļus, tai skaitā ari koka paletes un vieglo automašīnu. Velotriāla sacensībās uzvarēja Kristaps Skudra, otrā vieta - Igaunijas labākajam velotriālistam, "Red Bull" komandas Braucējam Martinam Heinmetam, savukārt trešā - Pāvelam Griškovam. BMX dirt šovā par labāko tika atzīts Eduards Zunda, otrā un trešā vieta - Oskaram Zajarskim un Agrim Rusmanim.

Visi sacensību uzvarētājiem un labāko triku izpildītājiem „Nokia” dāvināja jaunākos mūzikas tālruņus Nokia 5300, sporta tālruņus Nokia 5500 Sport un Nseries tālruņus Nokia N73, ko sportisti varēs izmantot fotografēšanai un savu labāko sniegumu iemūžināšanai.

Apvienības Parkour.lv treiseri Andrejsalas apmeklētājiem demonstrēja šķēršļu pārvarēšanas mākslu, izmantojot arī akrobātikas paņēmienus. Drosmīgākie no pasākuma apmeklētāju vidus parkour treiseru uzraudzībā arī paši varēja apgūt praktiskus šķēršļu pārvarēšanas paņēmienus.

"Nokia Extreme Andrejsalā” muzikālā programma tika uzsākta ar iesildīšanos kopā ar „Draugiem.lv Open Stage” konkursa uzvarētājiem - grupām „GhettoZloba”, „Coming Soon”, „On the Roof”, „Shivt” un Backyard”. Konkursa uzvarētāji saņēma iespēju uzstāties uz lielās skatuves "Nokia Extreme Andrejsalā", kā arī balvas no Nokia, Draugiem.lv un jauniešu veikaliem "New Yorker".

Pēc iesildīšanās sekoja aktuālāko mūzikas tendenču atklāšana ar Baltijas jauno mūziķu topa „Nokia Open Stage” finālistiem – „The Briefing” (LV), „Sportas” (LT), „Brainers” (LT) un „Ska Faktor” (EE). Pasākuma noslēgumā uzstājās un lielāko pasākuma apmeklētāju atbalstu saņēma grupas „Double Faced Eels”, „Tribes of the City” un „Regīna”.

Īpaši populāras un plaši apmeklētas bija “Nokia” piedāvātas mobilo tehnoloģiju aktivitātes un pasākuma mākslas programma, kas izcēlās uz Andrejsalas industriālās vides fona. Modernās mākslas cienītāji visas dienas garumā varēja klātienē vērot mūsdienu mākslas darba tapšanu, performanci, kurā piedalījās graffiti mākslinieki Entt, Moire, Fula un FRA kopā ar jaunajiem māksliniekiem Krišjāni Rijnieku un Karini Paranjancu.

Mūzikas fani izmantoja iespēju austrumnieciskā un mierīgā atmosfērā īpašā mūzikas lounge noklausīties jaunāko Latvijas un pasaules mūzikā. Vizuālo mākslu cienītāji varēja apmeklēt filmēšanas paviljonu, kur visas dienas garumā tika uzņemtas īsfilmas, ko uz lielajiem ekrāniem demonstrēja arī pārējiem pasākuma apmeklētājiem. Katrs varēja izvēlēties sev tīkamāko uzdevumu filmēšanas komandā un iemūžināt savu ideju ar „Nokia” mūzikas un multimediju tālruņiem.

Savukārt tie pasākuma apmeklētāji, kam tuvāka fotogrāfijas māksla, piedalījās konkursā par labāko pasākuma kadru, ar „Nokia” tālruņiem fotografējot gan sportiskās, gan mākslas aktivitātes.

„Nokia Extreme Andrejsalā” gaitu ar „Nokia” multimediju tālruņiem fiksēja pieci pasākuma oficiālie fotogrāfi, „Nokia” un „Draugiem.lv” konkursa uzvarētāji – Viktorija Froļenkova, Elīna Kursīte, Jānis Lācis, Edgars Kuzmins un Daiga Zvirgzdiņa. Viņu veidotās varēs aplūkot portāla „Draugiem.lv” galerijās. Portāla apmeklētāji līdz 22.aprīlim aicināti balsot par labāko fotogrāfiju autoru. Konkursa uzvarētājs saņems „Nokia” multimediju tālruni.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV