Ceturtdiena, 23.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Mirdza, Žanete, Žanna;

Pirmo reizi Liepājā notiks „Ceļojums pa latviešu pasaku zemi”

Ktristīna Kandevica, 26.05.2009. 10:36

Maija beigās Liepājā tiks svinēti svētki lieliem un maziem – „Lielmutis Fricis un Lielmute Marta”, kuru ietvaros, 30.maijā Jūrmalas parkā notiks jauna komandas spēle visai ģimenei „Ceļojums pa latviešu pasaku zemi”.

Knuts Skujenieks savulaik teicis: „Kas ir tie saldie meli, kas mūždien vilina cilvēkus? Mēs, protams, zinām, ka pasaulē nav nekādu sumpurņu, deviņgalvainu pūķu, nav ne zelta ābolu, ne dimanta piļu. Bet ja nu tomēr? ... Un tad pats lielākais skeptiķis ar sirdi un dvēseli ir pasakā iekšā.”

Ceļojumā pa latviešu pasaku zemi dalībnieki izmantos arī pavisam modernus pārvietošanās līdzekļus: gravitamobīļus, velokartus, skrituļslidas un citus. Maršruts vedīs cauri visam Jūrmalas parkam un spēles dalībniekus gaida tikšanās ar slavenākajiem visdažādāko latviešu tautas pasaku varoņiem. Tikšanās ar viņiem nemaz nav vienkārša – katrs no viņiem savā veidā pārbaudīs ceļotājus un piešķirs punktus. Līdz ar to ikvienai ģimenei būs iespēja atpūsties pozitīvā, sportiskā un latviski pasakaini radošā atmosfērā bezmaksas.

Dalībai vajadzīga ģimene - vismaz trīs ģimenes locekļi, no kuriem vismaz viens ir vecāks par 18 gadiem. Reģistrācija no pulksten 11 līdz 12 pie ieejas estrādē „Pūt, vējiņi!”. Vēlāk neviena ģimene netiks reģistrēta.

Labākie rezultātu uzrādītāji disciplīnās un kopvērtējumā saņems balvas no pasākuma atbalstītājiem!

Spēli organizē SIA „Aģentūra Baringtons K” ar Liepājas Domes Kultūras pārvaldes finansiālu atbalstu.


» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV