Trešdiena, 07.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Gaida, Arnis;

Jelgavā 1.septembrī notiks pasākums "Iesāc gadu savādāk 2009"

Jeļena Gorbaceviča, 26.08.2009. 08:37 | komentāri (1)

Jelgavas Skolēnu dome aicina mācību gadu iesākt veselīgi, bez kaitīgām un apreibinošām vielām - Zinību dienā, 1.septembrī, plkst.14:00 Raiņa parkā skolēni aicina atraktīvus un dzīvespriecīgus pilsētniekus piedalīties jautrā pasākumā "Iesāc gadu savādāk 2009".

Tradicionāli pasākums pēc vasaras brīvlaika pulcē jauniešus, kuri vēlas jauno mācību gadu iesākt lieliskā atmosfērā - klausoties mūsdienīgu jauno izpildītāju muzikālo sniegumu, pārbaudot savas prasmes konkursos un uzzinot vairāk par dažādām brīvā laika pavadīšanas iespējām pilsētā.

Pasākumā sevi prezentēs: LGK piepūšamās atrakcijas (būs arī iespēja iemēģināt roku šaušanā ar loku), futbola klubs "Jelgava", "Remoss", Ledus skola, Jelgavas bērnu un jauniešu sporta skola, Jauniešu NVO "Minerva" un J.Zēberga fotodarbnīca, kas ikvienam piedāvās iespēju nofotografēties Retro stilā.

Tāpat būs iespēja noskatīties aizraujošus priekšnesumus, kurus sagatavos jauno izpildītāju grupas - Raf Crew, The Highway, Layabout, Enduring Memories, Second File un Tumors.

Pasākuma organizatori, uzsverot veselīga dzīvesveida veicināšanas nozīmi un pozitīvās alternatīvas nepieciešamību gan mazo, gan lielo pilsētnieku vidū, informē, ka "Iesāc gadu savādāk 2009" laikā ir aizliegts lietot alkoholu un smēķēt. Pasākuma norise plānota no plkst. 14:00 līdz plkst.20:00.

Pasākums notiek sadarbībā ar Jelgavas pilsētas pašvaldību. Jelgavas Skolēnu dome izsaka lielu pateicību arī sponsoriem:

SIA "NDD", "Swedbank", SIA "Signum", atpūtas un sporta kompleksam "Zemgale", Jelgavas reģionālajam Pieaugušo izglītības centram, aģentūrai "Kultūra", CSDD, klubam "Jelgavas krekli".

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV