Piektdiena, 02.Decembris 2022. » Vārdadienas svin: Sniedze, Meta;

Iepazīsim citu Rīgu caur jautru sacensību

Inese Grandāne, 11.11.2009. 12:55

14. novembrī pl.11.30 aicinām visus interesentus nu jau uz kārtējo spēli „Es pazīstu Rīgu, bet Tu?”. Spēles moto saglabājas vecais - pacel acis augšup! Šoreiz objektus un ne tikai meklēsim Vecrīgā.

Kā notiek spēle? Noteiktā laika intervālā jāizpilda visi dotie uzdevumi – jāatpazīst konkrētais objekts pēc fotoattēla, jāatpazīst vieta, notikums un persona pēc apraksta utt. Spēle „Es pazīstu Rīgu, bet tu ?” ir tikai sākusies. Pievienojies tai arī tu ! Zaudētājs te nav neviens! Balvas nodrošina – Laima, Stenders, davanuserviss.lv, cmuki.lv un Plus Punkts.

Lai piedalītos spēlē „Es pazīstu Rīgu, bet Tu?” iepriekš jāpiesakās uz e-pastu spele [at] citariga.lv norādot vārdu, uzvārdu, e-pastu un telefona numuru. Par reģistrāciju tiks nosūtīts apstiprinājums, kā arī sīkākas instrukcijas. Sīkāku informāciju iespējams saņemt rakstot uz e-pastu vai zvanot 26143120. Dalības maksa 1,5 Ls (no cilvēka).

Balvas nodrošina Laima, Stenders, Plus Punkts, cmuki.lv un davanuserviss.lv.

citariga.lv

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV