Pirmdiena, 28.Novembris 2022. » Vārdadienas svin: Rita, Olita, Vita;

Digitālājā un interneta vidē darbojošos profesionāļus aicina pieteikties konkursā

Maija Ūdre, 08.09.2010. 12:27

Vēl tikai trīs dienas jaunie radošie interneta un e-mediju profesionāļi var iesniegt pieteikumu Britu padomes un Sorosa fonda - Latvija izsludinātajam starptautiskajam konkursam International Young Interactive Entrepreneur (IYIE) award 2010.
Digitālājā un interneta vidē darbojošos profesionāļus aicina pieteikties konkursā

Pieteikumu konkursam var lejupielādēt Britu padomes radošās ekonomikas informatīvajā lapā : www.creativeeconomy.lv. Aizpildīto pieteikumu līdz 10.septembrim (ieskaitot) jānosūta uz e-pastu mail@britishcouncil.lv.

Pieteikties konkursam var 25-35 gadus veci cilvēki, kuri pārstāv digitālo sektoru un ikdienā nodarbojas ar:
* interaktīvo porgrammatūru izstrādi un izplatīšanu;
* interaktīvās izklaides risinājumu izstrādi internetam, digitālājām televīzijām, radio un mobilajām ierīcēm;
* datorspēļu izstrādi, izdošanu un citiem pakalpojumiem;
* interneta, multimediju un web dizaina risinājumu izstrādi;
* interaktīvās vides instalāciju un pasākumu veidošanu ;
* eksperimantālo mediju un nestandarta interaktīvo risinājumu izstrādi;
* sniedz konsultācijas augstāk minēto sfēru uzņēmumiem.

'Enterpreneur' (uzņēmējs) nebūt nenozīmē, ka kandidātam jādarbojas pašam savā digitālās jomas uzņēmumā vai aģentūrā, t.i. viņam nav jābūt uzņēmuma īpašniekam. Viņš/-ņa var būt arī interneta un digitālās jomas eksperts vai konsultants kādā esošā uzņēmumā, organizācijā, biedrībā - lielā, vidējā vai mazā. 'Enterpreneur' nozīmē būt uzņēmīgam, radošam un motivētam cilvēkam, līderim, kas dara kādu konkrētu labu, nozīmīgu darbu, kas veicina digitālās un interaktīvās industrijas attīstību Latvijā, ir kompetents un zinošs par industriju un ar vīziju par tās nākotnes attīstību.

Profesionāļu un nozares ekspertu žūrija atlasīs 10 labākos pieteikumus, 22.septembrī aicinot tos uz individuālām intervijām un prezentācijām. Konkursa uzvarētājs oktobrī dosies 12 dienu ilgā pieredzes apmaiņas braucienā uz Lielbritāniju, kur tiksies ar britu interaktīvās nozares profesionāļiem, uzņēmējiem un citu valstu finālistiem, kā arī pārstāvēs Latviju starptautiskā konkursa finālā.

Detalizēta informācija par IYIE award 2010, pieteikšanos, kandidātu atlasi un termiņiem atrodama Britu padomes mājas lapā: http://www.britishcouncil.org/latvia-projects-young-creative-entrepreneurs.htm, kā arī www.creativeeconomy.lv.

Britu padomes IYIE award 2010 partneri Latvijā ir Sorosa Fonds - Latvija, reklāmas aģentūra DDB Latvija, digitālā aģentūra CUBE, Rīgas Ekonomikas augstskola, vortāls mārketinga komunikāciju profesionāļiem www.7guru.lv un draugiem.lv.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV