Piektdiena, 02.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Lība, Emma;

LabieDarbi.lv izsludina projektu pieteikumu konkursu 2011. gadam

Līga Skromane, 13.01.2011. 13:12

Interneta vides labdarības projekts LabieDarbi.lv izsludina projektu pieteikumu konkursu 2011.gadam. Tā mērķis ir sniegt finansiālu atbalstu indivīdu un organizāciju projektiem, kas orientēti uz izaugsmi un attīstību, tādējādi veicinot izglītības, zinātnes, kultūras, mākslas un sporta attīstību Latvijā kopumā.

LabieDarbi.lv finansiāli atbalsta radošus, talantīgus, apņēmīgus un mērķtiecīgus Latvijas iedzīvotājus viņu individuālo mērķu, kam nav tieša komerciāla rakstura, sasniegšanā, un organizāciju projektus, kas veicina bērnu, jauniešu un pieaugušo personīgo attīstību un profesionālo izaugsmi.

LabieDarbi.lv projektu konkurss norisinās katru mēnesi, un uzvarētāji tajā tiek noteikti ar sabiedrības līdzdalību bezmaksas publiskā balsošanā portālos www.labiedarbi.lv un www.draugiem.lv.

Viens projekta pieteikums var pretendēt uz līdz pat LVL 2000 lielu finansiālu atbalstu. Kopējais LabieDarbi.lv konkursa ikmēneša finansējuma fonds ir mainīgs no LVL 6500 līdz 10 000 (un vairāki), kas dod iespēju ik mēnesi atbalstīt vidēji 5 projektus.

Interesenti 2011.gada projektu konkursiem var pieteikties, elektroniski aizpildot pieteikuma formu portāla www.labiedarbi.lv sadaļā „Iesniedz projektu" (http://www.labiedarbi.lv/lv/iesniedz_projektu/). Pieteikšanās konkursam norisinās no katra mēneša 25.datuma līdz nākamā mēneša 25.datumam (neieskaitot). Tam pieteikties var fiziskas personas bez vecuma ierobežojuma un bezpeļņas organizācijas. Sīkāka informācija par konkursa norisi un nosacījumiem atrodama projektu konkursa nolikumā: http://www.labiedarbi.lv/lv/nolikums/.

Par LabieDarbi.lv

LabieDarbi.lv ir īstermiņa aizdevumu tirgus līdera SMScredit.lv un sociālā portāla Draugiem.lv labdarības iniciatīva – interneta vides projekts ar mērķi projektu konkursa kartībā nodrošināt iespēju Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām viegli un ātri saņemt finansiālu atbalstu savu ideju un mērķu realizēšanai. Projekts tika uzsākts 2010.gada 26.aprīlī, un 8 mēnešu laikā saņēmis 586 projektu pieteikumus. No 241 pieteikuma, kas atbilda konkursa nolikumam, atlases kārtu izturējuši 115 projekti, iekļūstot tā otrajā kārtā, kas ir publiska balsošana portālos www.labiedarbi.lv un http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/. 2010. gadā finansiālu atbalstu saņēmuši 40 uz izaugsmi un attīstību orientēti projekti kopumā 56 tūkstošu latu apmērā.

Konkursa ikmēneša fondu veido ātro aizņēmumu tirgus līdera SMScredit.lv ziedojums Biedrībai „Labie Darbi" 0,50 Ls apmērā no katra uzņēmuma izsniegtā aizdevuma iepriekšējā mēnesī.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV