Ceturtdiena, 08.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Mundra, Frīda, Frīdis;

Pasākumu programma Kalnciema kvartālā

Una Meiberga, 08.06.2011. 14:55

Vasaras sezonā zemnieku un amatnieku tirdziņi notiek katras otrās ceturtdienas vakaros plkst. 16.00-20.00, kam vakarā seko bezmaksas brīvdabas koncerti. Tuvākie tirdziņu datumi: 16. jūnijā, 22. jūnijā (ielīgošanas pasākums kopā ar Alsungas suitu sievām), 7. jūlijs, 21. jūlijs.
Pasākumu programma Kalnciema kvartālā

Tirdziņos pieejami svaigi Latvijā audzēti eko dārzeņi un salāti, garšaugi podiņos, sidrabjēra burgeri, mājas pesto, lauku maize un uz Līgo tirdziņu būs arī vietējās zemenes un kartupelīši. Savukārt, amatnieku un rokdarbnieku sadaļā ļoti pieprasīti ir bērnu un pieaugušo apģērbi, skaistumeļļas, lietotas skaņu plates, grāmatas un citi labumi. Katrā tirdziņā piedalās aptuveni 100 dalībnieku. Tirdziņā darbojas arī āra kafejnīcas.

Visi tie, kam interesē velosipēdu kustība, kultūra un estētika, ir gaidīti nākamajā tirdziņā ceturtdien, 16. jūnijā, kur savienosies ievērojamāko velo cienītāju spēki un idejas, būs priekšnesumi un izdevīgi piedāvājumi, kā arī jauni dalībnieki pārtikas un amata meistaru sadaļās.

9. jūnijā plkst. 20.30 notiks „Goran Gora" brīvdabas akustiskais koncerts. Ieeja bez maksas.

No 11. jūnija Kalnciema kvartāla Vīnu veikalā un Izstāžu mājā būs apskatāma slavenā fotogrāfa Jāņa Deinata izstāde „Ballītes noformējums (Paliek VII)", kas ir paša autora izvēlētu darbu kolekcija. Izstāde apskatāma līdz 11. jūlijam katru dienu no 16.00-22.00, izņemot svētdienas.

16. jūnija koncerts pēc velo tirdziņa būs pozitīvu deju ritmu vakars kopā ar Miksmāsteriem AG&Raiti, uzstāsies - Roberts Gobziņš.

17. jūnijā plkst. 21.00 – brīvdabas kino pasākums sadarbībā ar LTV raidījumu „Kinotēka" un filmu izplatīšanas kompāniju „ACME". Tiks demonstrēts pozitīvs autorkino vasaras vakaram - brāļu Koenu mākslas filma „Sadedzināt pēc izlasīšanas". Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots.

Visi, kas vēlas sekot līdzi Kalnciema kvartāla aktīvajai vasaras sezonas programmai, ir aicināti: www.kalnciemaiela.lv, facebook.com/kalnciemaiela, twitter.com/kalnciemaiela.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV