Ceturtdiena, 08.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Mundra, Frīda, Frīdis;

"Chevrolet", atzīmējot 100 gadu jubileju, SOS bērnu ciematiem dāvina 100 jaunas automašīnas

Inga Oliņa, 16.06.2011. 12:37

"Chevrolet", viens no zināmākajiem auto zīmoliem pasaulē, ziedo 100 automašīnas SOS Bērnu ciematiem visā Eiropā, tādējādi atzīmējot simtgades jubileju 2011. gadā.
"Chevrolet", atzīmējot 100 gadu jubileju, SOS bērnu ciematiem dāvina 100 jaunas automašīnas

Galerijas:

Deviņas no automašīnām palielinās SOS ciematu bērnu un darbinieku mobilitāti trijās Baltijas valstīs. Lai papildus atbalstītu Chevrolet iniciatīvu, Igaunijas, Latvijas un Lietuvas Chevrolet dīleri ir uzņēmušies bezmaksas auto uzturēšanu un remontu līdz auto būs nobraukuši 100 000 kilometru.

Pirmās no deviņām pilnīgi jaunām Chevrolet automašīnām, kuras tiks ziedotas SOS Bērnu ciematu organizācijām Baltijas valstīs, jau nogādātas Rīgas un Olaines SOS Bērnu ciematu Ģimenes stiprināšanas programmas pārstāvjiem. Tas notika svinīgā ceremonijā Rīgā. Savukārt pārējie auto tiks nodoti SOS Bērnu ciematiem Valmierā, Jelgavā un Rīgā līdz vasaras beigām.

Lielākā šī ziedojuma vērtība ir papildus iespēja palīdzēt vecākiem uzņemties atbildību un rūpes par saviem bērniem, lai bērni varētu augt tiem vispiemērotākajā vidē - savā ģimenē, un Chevrolet uzskata to par lielisku iespēju kā atzīmēt būtisku notikumu savā vēsturē - simtgades jubileju, kas tiks atzīmēta visa 2011. gada laikā.

"Mēs lepojamies par iespēju šādi atzīmēt mūsu uzņēmuma simtgadi. Ziedojot automašīnas lielākajai nevalstiskajai organizācijai, kura rūpējas par pamestiem bērniem vai bāreņiem, mēs ceram uzlabot ikdienas dzīves kvalitāti gan šiem bērniem, gan tiem, kas par viņiem rūpējas. Iniciatīvas sekmēšanai, Chevrolet zīmola izplatītāji SIA Adam Auto un SIA Hansa Auto apņemas veikt bezmaksas servisu līdz nobrauktiem 100 000 kilometriem," norādījusi Chevrolet Baltijas reģiona mārketinga vadītāja Lena Murda (Lena Murd).

Pirmo automašīnu ziedošanas pasākums Baltijas valstīs sakritis ar Igaunijas un Lietuvas SOS Bērnu ciematu dzimšanas dienām, savukārt Latvijā, Valmierā, ciemata jubileja tiks svinēta augusta beigās.

„Chevrolet automašīnas tiek augsti novērtētas kā vispusīgi, dažādiem mērķiem un vēlmēm domāti transportlīdzekļi," sacīja SOS Bērnu ciematu asociācijas direktore Ilze Paleja. „SOS ciemata māmiņām un mūsu sociālajiem darbiniekiem ir vajadzība būt mobiliem, līdzīgi kā tas ir arī citiem vecākiem. Viņiem ir jāpārvar daudzi izaicinājumi, kas saistīti ar vērienīgiem mājsaimniecības darbiem. Mūsu ģimeņu stiprināšanas programmu ietvaros sociālie darbinieki dodas pie nabadzīgākām kopienām, palīdzot ģimenēm rūpēties par sevi un saviem bērniem. Ļoti bieži šīs ģimenes atrodas attālos, grūti pieejamos nostūros. Tieši tāpēc spēja mobili pārvietoties mums ir svarīga, jo šādi mēs palīdzam bērniem," skaidro Ilze Paleja .

Pirmajā projekta posmā tiks ziedoti divi Chevrolet Spark mazpilsētu automobiļi, kas ir ļoti viegli vadāmi un kompakti, vienlaikus apgādājot piecus pieaugušos ar ērtām sēdvietām. Ar dinamisku un efektīvu motoru jaunās automašīnas sniegs Rīgas un Olaines sociālajiem darbiniekiem iespēju dot lielāku un pilnīgāku atbalstu bērniem, kas dzīvo nabadzīgās un sociāli nelabvēlīgās ģimenēs. Šādi arī ekspluatācijas un uzturēšanas izmaksas tiks samazinātas līdz minimumam.

Chevrolet ir viens no pasaulē atpazīstamākajiem automobiļu zīmoliem, kurš pēdējo 100 gadu laikā pārdevis vairāk nekā 200 miljonus transportlīdzekļu. Uzņēmumu 1911. gada 3. novembrī dibinājis Šveices imigrants Luijs Ševrolets (Louis Chevrolet) un ASV uzņēmējs Billijs Durants (Billy Durant). Iniciatīva ziedot 100 automobiļus SOS Bērnu ciematiem visā Eiropā tika izsludināta Parīzes auto šova laikā 2010. gada septembra nogalē.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV