Ceturtdiena, 23.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Mirdza, Žanete, Žanna;

Rīgā atdzims krāmu tirdziņu tradīcija

Linda Ezerkalna, 05.07.2011. 14:11 | komentāri (1)

Jau šo sestdien, 9. jūlijā, bijušās rūpnīcas VEF teritorijā pie VEF mākslas centra, Ūnijas ielā 8, 7. korpusā, notiks VEF Vērtīgo Krāmu tirdziņš.
Rīgā atdzims krāmu tirdziņu tradīcija

Kur meklēt diapozitīvu projektoru, veclaiku brošas vai pagājušā gadsimta vidū izdotas mākslas grāmatas? Protams, krāmu tirdziņā!

Šobrīd Rīga, atšķirībā no ļoti daudzām Eiropas pilsētām, dzīvo bez sava krāmu tirdziņa. Taču tieši tur kūsā dzīvība, notiek azartiska meklēšana, kaulēšanās un ir iespēja tikt pie vispārsteidzošākajiem pirkumiem. Arī tūristiem krāmu tirdziņi bieži kļūst par lielākajiem magnētiem, jo tajos var atrast unikālus un patiešām vērtīgus suvenīrus, ko pārvest no ceļojuma.

Tāpēc jau 9. jūlijā ikvienam rīdziniekam un pilsētas viesim būs lieliska iespēja apmeklēt pirmo VEF Vērtīgo Krāmu tirdziņu, kas turpmāk iecerēts kā regulārs notikums pilsētas dzīvē. Tā mērķis ir ļaut cilvēkiem izbaudīt citādu iepirkšanos un iedzīvināt krāmu tirdziņu kultūru Rīgā.

Tirdziņa pārdevēju lokā būs sastopami gan specifisku vēsturisku lietu kolekcionāri, gan arī tirgotāji, kas savās mājās spējuši atrast pietiekami daudz interesantu „krāmu", kas citiem varētu kļūt par īstiem dārgumiem.

Piedāvāto lietu klāstā būs gan kolekcionāru kaislību objekti, piemēram, pastmarkas, nozīmītes, seno laiku atklātnītes, gan interjera un mākslas priekšmeti, saimniecībā noderīgas lietas, sporta inventārs, foto tehnika, rotaslietas un daudz kas cits.

Lokācijas vieta – bijušās rūpnīcas VEF teritorija – izvēlēta, ņemot vērā tās vēsturiski kolorīto stāstu un patreizējo atdzimšanu par jaunu kultūras punktu Rīgā. Turklāt tā ļauj tūristiem izbaudīt pilsētu ārpus ierastās Vecrīgas.

Ieeja tirdziņā ir bez maksas. Tirdziņa sākums plkst. 10:00.

http://www.totaldobze.com

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV