Sestdiena, 05.Decembris 2020. » Vārdadienas svin: Sabīne, Sarma, Klaudijs;

Nakts tirgum piedāvās pārcelties uz Rūpniecības preču tirgus teritoriju

EasyGet.lv, 01.11.2011. 11:53

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs šodien, tiekoties ar AS „Rīgas centrāltirgus" vadību, apsprieda jautājumu par Nakts tirgus turpmāko darbību, informē Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa.

Ņemot vērā to, ka Spīķeru kvartālā tiek realizēts attīstības projekts ar ES līdzekļu piesaisti, un nākotnē Nakts tirgus atrašanās šajā teritorijā nebūs iespējama, nepieciešams meklēt risinājumus, lai nodrošinātu zemniekiem iespēju tirgot savu produkciju.

Plānots, ka nākamgad Nakts tirgus varēs turpināt savu darbību AS „Rīgas centrāltirgus" teritorijā. Zemnieku tirdzniecības vietām būs atvēlēta Gaiziņa iela un daļa no Rūpniecības preču tirgus, kopumā nakts tirdzniecībai būs nodrošināta ap 2000 kvadrātmetru liela teritorija. Turklāt tā tiks labiekārtota, nodrošinot noliktavas un aprīkotas tirdzniecības vietas un būs daudz pievilcīgāka, nekā šībrīža Nakts tirgus.

Rūpniecības preču tirgū daļa no esošajām tirdzniecības vietām nav aizņemtas, tāpēc, atvēlot daļu no teritorijas zemniekiem, tiks saglabātas visas šobrīd strādājošās tirdzniecības vietas un panākta efektīvāka teritorijas izmantošana.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs uzdeva AS „Rīgas centrāltirgus" vadībai aprēķināt jaunās Nakts tirgus teritorijas labiekārtošanas izmaksas un termiņus.

Paredzams, ka Spīķeru kvartālā Nakts tirgus varēs turpināt darbu orientējoši līdz nākamā gada februāra beigām, nevis līdz 16.decembrim, kā tas tika ziņots iepriekš.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV