Sestdiena, 04.Februāris 2023. » Vārdadienas svin: Veronika, Daila;

Cepuru tirdziņš Kalnciema kvartālā

EasyGet.lv, 16.01.2012. 10:19

21. janvārī no plkst. 11.00 līdz 17.00 Kalnciema kvartālā notiks Cepuru tirdziņš. Līdzās tradicionālajai tirdziņa produkcijai būs iespējams apskatīties cepuru izstādes, iegādāties kādu jaunu galvas segu un piedalīties dažādās citās aktivitātēs, informē Una Meiberga.
Cepuru tirdziņš Kalnciema kvartālā

Dienas garumā notiks retro cepuru un Ulmaņlaiku cepuru formu izstāde sadarbībā ar Rīgas Kinostudiju. Būs apskatāmas arī modes dizaineru dueta Mare un Rols iespaidīgās milzu cepures, kurās ietilpinātas veselas scenogrāfiskas dzīves ainas.

Notiks fotografēšanās īpašās cepurēs un pievilcīgākās galvas segas konkurss apmeklētājiem. Vīnu veikala zālē tiks rādītas senas filmas par un ar cepurēm lieliem un maziem (plkst. 11.00-15.00), adīšanas un krāsošanas darbnīca bērniem.

Savukārt 28. janvārī tiks aizsākts jauns muzikālu pasākumu cikls "Salona vakari Kalnciema kvartālā", kas notiks reizi mēnesī Kalnciema ielā 35, Vīnu veikala zālē. Koncertā 28. janvārī plkst. 19.00 uzstāsies dziedātāja Evita Zālīte, pianiste Santa Jākobsone un dzejniece Anna Rancāne. Programmā: Jāņa Kalniņa, Bruno Skultes, Alfrēda Kalniņa, Jāņa Ķepīša, Jāņa Lūsēna vokālā kamermūzika un Annas Rancānes dzeja. Biļetes uz koncertu iegādāmajas Biļešu Paradīze kasēs, www.bilesuparadize.lv.

Sekojiet līdzi Kalnciema kvartāla programmai: www.kalnciemaiela.lv, facebook.com/kalnciemaiela, twitter.com/kalnciemaiela.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV