Svētdiena, 02.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Skaidris, Ilma;

"Studentu Paradīze 2013" - svētku desmitā jubileja

EasyGet.lv, 02.10.2012. 09:03

Grandiozie studiju gada atklāšanas svētki 2013. gadā notiks 27. septembrī Arēnā Rīga, informē Madara Rube. Biļetes jau šobrīd pieejamas tirdzniecībā Biļešu servisā, cena - Ls 4,79.

"Studentu Paradīzes organizatori neapstājas un turpina iesākto, lai vēl iespaidīgāk aizvadītu visus nākamos pasākumus un sagaidītu svētku desmito jubileju. Jau šobrīd ir zināms, ka Studentu Paradīze 2013 notiks 2013. gada 27.  - septembrī," komentē projekta vadītājs Jānis Dāboliņš.

Atgādinām, ka Studentu Paradīzi 2012, kas norisinājās 21.septembrī Arēnā Rīga, apmeklēja 11 000 jauniešu. Ikviens varēja atrast savai gaumei atbilstošu muzikālo stilu, skatuvi un mākslinieku, jo pasākuma organizatori bija sarūpējuši 6 skatuves, apvienojot vairāk kā 70 māksliniekus no Latvijas un ārvalstīm. Pasākumu vadīja un publiku iesildīja atraktīvais vakara vadītājs Māris Grigalis tandēmā ar DJ Mareku Lāci, kā arī īpašu sveicienu atklāšanas laikā studentiem sūtīja Māris Štrombergs. Uzstājās tādi mākslinieki kā Latvijas elektroniskās mūzikas zvaigzne Gacho, humoristiskākā Latvijas grupa Labvēlīgais Tips, Latvijas roka leģenda Dzelzs Vilks, Musiqq, 4 vēji, Transleiteris, DJ Quest (EST), DJ Widenski (EST), Andre Crash, MC Alex G (ITA), DJ MVP (EST), DJ Deros un citi. Apmeklētājiem tika dota iespēja veidot arī pašiem savu OKartes Jūtūbes ballīti kopā ar DJ Tomu Grēviņu un DJ Egonu Reiteru. Jau tradicionāli, svētkos varēja ne tikai izdejoties iemīļoto mākslinieku pavadībā, vērot aizraujošu šovprogrammu, piedalīties vērtīgos konkursos, bet arī izklaidēties atraktīvos augstskolu un svētku atbalstītāju stendos Arēnā Rīga un ārpus tās. Īpaši ekstrēmus un aizraujošus svētkus padarīja Red Bull Kart Fight Showcase, kuru atklāja Gacho, Transleiteris un Labvēlīgais Tips, un sacentās 24 labākie Extreme party braucēji, noskaidrojot ātrākos braucējus.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV