Sestdiena, 04.Februāris 2023. » Vārdadienas svin: Veronika, Daila;

"Studentu dienās" Jelgavā pulcēsies populāri mūziķi

EasyGet.lv, 25.10.2012. 09:08

Festivāla "Studentu dienas 2012" trīs dienas ilgušās aktivitātes 14. novembrī noslēgs grupu The Sound Poets, Dzelzs Vilks, Double Faced Eels un Transleiteris koncerts.
"Studentu dienās" Jelgavā pulcēsies populāri mūziķi

Jau 20. reizi notiekošais Latvijas studējošo saimei veltītais festivāls "Studentu dienas" Jelgavā ar plašu aktivitāšu klāstu norisināsies no 12.novembra līdz 14.novembrim, kulmināciju sasniedzot festivāla pēdējā dienā. Jubilejas festivāla noslēgumā Zemgales Olimpiskajā centrā uz vairākām skatuvēm kāps labi zināmi un "tusiņos" iecienīti mūziķi un DJ, sniedzot gandarījumu ikkatra jaunieša muzikālajām vēlmēm.

Papildus jau minētajiem māksliniekiem, uz SEB Studentu skatuves kāps arī kāda jauna studentu apvienība, kas uzvarēs konkursā "Iznāc Gaismā". Savukārt par dīdžejiem organizatori paziņos tuvākajā laikā.Savukārt no 12. līdz 14.novembrim Jelgava aicinās ikkatru studentu, kuru saista kultūras, sporta, izglītības un izklaides pasākumi.

12. novembris sāksies ar Latvijas studentu vienotības gājienu līdz Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes piemineklim, kur notiks festivāla "Studentu dienas 2012" svinīgā atklāšana un ziedu nolikšana. Dienas turpinājumā būs iespējams piedalīties autoorientēšanās sacensībās un oratoru konkursā "Trīs lietas, kas studentam noteikti jāizdara", bet vakarā sāksies zināšanu pārbaude vides piedzīvojumu forumā "MammaDaba olimpiāde".

Festivāla otrajā dienā studentiem konferencē "Lec Līdzi Uzņēmējam" būs iespējams uzzināt par inovatīvu ideju īstenošanu. 13. novembrī sāksies dažādas sporta aktivitātes, norisināsies Korporāciju literārais vakars, noslēguma dienai veltītais "Ieskaņas koncerts" ar balli Jelgavas pilī, kā arī tradicionālais lāpu skrējiens pils pagalmā.

14. novembra rīts ausīs ar informatīvu semināru augstskolu preses pārstāvjiem "Augstskolu tēls reformu gaidās". Šajā dienā turpināsies dažādas sporta aktivitātes un cīņas starp Latvijas augstskolām. Tuvojoties festivāla kulminācijai, studējošie varēs apmeklēt "Mehu dragreisa" sacensības, teātra sporta turnīru un citas aktivitātes.

Foto: Grupa The Sound Poets. Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV