Svētdiena, 02.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Skaidris, Ilma;

Liepājā ieskandinās ziemu un svētku gaidīšanas laiku

EasyGet.lv, 29.11.2012. 12:55

2. decembrī notiks dažādas interesantas un aizraujošas aktivitātes, kas Liepājā ieskandinās ziemu un svētku gaidīšanas laiku. Iemirdzēsies Lielās egles rotājumi, skanēs dziesmas, būs sastopami masku tēli un varēs darboties radošajās darbnīcās. No pulksten 12:00 Rožu laukumā un Zivju ielā pie Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas varēs našķoties ar šķovētiem kāpostiem, ceptām desiņām, karstvīnu un piparkūkām.

Liepājā vēl tikai iedzīvojas ideja par Ziemassvētku tirdziņiem un jo īpaši dažādu ēdienu un dzērienu tirdzniecību pilsētas ielās, tomēr šogad liepājniekiem un pilsētas viesiem Rožu laukumā būs iespēja iegādāties piparkūkas. Savukārt ar bezmaksas tēju visus cienās Liepājas Valsts tehnikuma pārstāvji.

Zivju ielā, kioskā pretī Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas ēkai būs iespēja iegādāties karsto Ziemas dzērienu, karstvīnu, pīrādziņus un piparkūkas, šķovētus kāpostus un ceptas desiņas.

Liepājas Kultūras pārvalde aicina arī apkārtējās kafejnīcas un restorānu padomāt par iespēju savā ēdienkartē akcentēt latviešu tradicionālo ēdienu un karsto dzērienu piedāvājumu.

Vairāk informācijas par nedēļas nogales pasākumiem meklējiet mājas lapā: www.liepajaskultura.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV