Svētdiena, 02.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Skaidris, Ilma;

2013. gada sagaidīšanas pasākumi Liepājā

EasyGet.lv, 14.12.2012. 10:39 | komentāri (1)

Vairs tālu nav 31. decembra vakars, kad neiztrūkstošas būs gaviles, laba vēlējumi, šampanietis un mīļi apskāvieni, vēlot viens otram laimi un veselību jaunajā gadā. Ikvienam ir iespēja gadumijā būt kopā ar pārējiem liepājniekiem un 2013. gadu sagaidīt Rožu laukumā, bet pēc tam dotos uz klubiem un citām izklaides vietām Liepājā.
2013. gada sagaidīšanas pasākumi Liepājā

31. decembrī pulksten 23:00 Rožu laukumā sāksies 2013. gada sagaidīšanas pasākums. Liepājas teātra aktieris Viktors Ellers un pasākumu vadītāja Maija Kalniņa aicinās klātesošos atskatīties uz 2012.gada interesantākajiem un vērienīgākajiem notikumiem pasaulē, Latvijā un Liepājā. Tas būs muzikāli atraktīvs ceļojums laikā, lai īsi pirms pusnakts atgrieztos tagadnē. Savukārt tieši pulksten 24:00 Liepājas naksnīgās debesis gaišas izgaismos krāšņa svētku uguņošana. Muzikālo pavadījumu uguņošanai gatavo liepājnieks, komponists Jānis Strazds.

Kā zināms, sens liepājnieku ticējums vēsta, ka tieši gadu mija ir īstais brīdis un Rožu laukums ir īstā vieta, lai vēlējumi, kuri tobrīd no sirds tiek vēlēti sev un citiem, patiesi piepildītos.

Pēc pusnakts līdz pat pulksten 1:20 svinības Rožu laukumā turpināsies ar jautrām dejām DJ Gata Malika virsvadībā.

Par skaistu tradīciju Liepājā ir kļuvuši vecgada koncerti Liepājas Svētās Trīsvienības katedrālē. Tiem, kuri aizejošo gadu vēlas pavadīt pavisam citās noskaņās, pulksten 23:00 ar īpašu vecgada vakaram veltītu programmu muzicēs Līga Jekševica (koloratūrsoprāns), Mārīte Lazdāne (soprāns), Reinis Lapa (flauta) un Lotārs Džeriņš (ērģeles). Repertuārā - baroks, klasicisms un džezs.

Uz Jaunā gada sagaidīšanas svinībām aicina arī Liepājas klubi un restorāni. Svinības notiks mūzikas un deju klubā „BIG7" un Latvijas 1. Rokkafejnīcā, kur no pulksten 22 visas nakts garumā līdz pat pirmajam tramvajam notiks Jaunā gada sagaidīšanas ballīte „Burziņš roka pilsētā". Muzikālo stāstu stāstīs liepājnieku apvienība „Strawberries with salt" un dēkainis Edgars Silacērps tandēmā ar saksofonistu Alex ! Pie dīdžeja pults – Uldis Kleins.

Liepājas Latviešu biedrības namā notiks Vecgada balle, uz jautrībām aicina arī kokteiļbārs „Red Sun Buffet", kā arī „Fontaine Palace", kur uzstāsies „Jelgavas Big Band", DJ Ottos, DJ Enkurs un DJ Lime. Viesnīcas „Fontaine royal" otrā stāva „Zelta" zālē jau plkst. 21:00 sāksies „Jaungada masku balle", kurā visu nakti norisināsies dažādi konkursi un spēles gan bērniem, gan pieaugušajiem. Par dzīvo mūziku gādās komponists Jēkabs Nīmanis ar grupu „Jakob Noiman Festival band", bet pēc grupas – DJ Uldis Meļķis no apvienības „Nasty smile". Tikmēr viesnīcas telpās esošajā džeza un blūza klubā „Fire bar" par apmeklētāju labsajūtu rūpēsies DJ Skandi ar 70. gadu funk un disco ritmiem. Elektroniskās mūzikas bārā „Prison bar" visu nakti pie DJ pults rosīsies NiklāvZ no „Dirty deal audio".

Īpaši padomāts par pilsētas viesiem, no Rīgas uz Liepāju un atpakaļ organizējot mikroautobusus, kas svinētājus nogādās uz Liepāju 31. decembrī pulksten 12:00, bet atpakaļ uz Rīgu – 1. janvāra pulksten 14:00.

Vairāk informācijas par svētku pasākumiem: www.liepajaskultura.lv.

Foto: Gadumija Liepājā Foto (c) Edgars Pohevičs 

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV