Trešdiena, 29.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Agija, Aldonis;

Lielā Talka pulcē 85 tūkstošus dalībnieku

Easyget.lv, 27.04.2013. 22:13

Apkopojot informāciju no Lielās Talkas koordinatoriem visā Latvijā, talka pulcējusi apmēram 85 tūkstošus iedzīvotāju. No Rīgas līdz šim ir izvestas 50 tonnas atkritumu.
Lielā Talka pulcē 85 tūkstošus dalībnieku

Iedzīvotāju skaita informācija apkopota ņemot vērā, ka atsevišķās vietās talkots gan 20.aprīli, kas bija sākotnēji noteiktais Lielās Talkas datums, gan vakar un šodien.

Šobrīd Rīgā darbojas 8 atkritumu savākšanas mašīnas, un izvestas ir jau 50 tonnas atkritumu. Līdz dienas beigām varētu tikt izvests vēl šāds pats atkritumu apjoms. Jāpiebilst, ka atkritumu savākšana turpināsies vēl vismaz pāris dienas un kopējie apjomi būs zināmi nākamās nedēļas laikā, informē Lielās Talkas mediju koordinatore Anna Blaua.

„Cilvēku skaits šogad ir ievērojami mazāks kā pērn, bet, domāju, ka padarīts ir tikpat daudz, cik iepriekšējo gadu talkās. Kā jau minēju, šogad talka vairs nav tikai vienu dienu, bet notika jau 20.aprīlī, vakar, šodien un notiks arī vēl nākamajā nedēļā. Šogad laikapstākļi bija ļoti īpaši, tāpēc vēl jo īpašāku paldies vēlos izteikt visiem tiem iedzīvotājiem, kuri piedalījās Lielajā Talkā tieši šodien, nebaidījās no lietus un drēgnā laika un devās ārā, lai piepildītu mūsu kopīgo mērķi – Latvija tīrākā valsts pasaulē,” uzsver Lielās Talkas darba grupas vadītāja Vita Jaunzeme.

Kā ik katru gadu arī šogad lielākoties savākti tradicionālie atkritumi – PET un stikla pudeles, papīra un plastmasas iepakojumi, kā arī zaļie atkritumi – vecās lapas, zari. Lielās Talkas laikā atrasti gan sprādzienbīstams priekšmets, gan ugunsdzēšamais aparāts un padomju laika telefons un gan jau tradicionāli nolietotā sadzīves tehnika.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV