Otrdiena, 04.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Modra, Francis;

Pārdaugavas svētki „Pārdaugavas 24 sejas”

Easyget.lv, 21.05.2013. 10:29

25. maijā rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti un gaidīti Pārdaugavā, kur no plkst.12.00 līdz 23.00 Arkādijas parkā notiks tradicionālie Pārdaugavas svētki.

Šogad Pārdaugavas svētku tēma ir „Pārdaugavas 24 sejas”, jo šajā Rīgas daļā ir tieši tik apkaimes, katra ar savu vizuālo tēlu, raksturu un tradīcijām, informē svētku rīkotāji.

Pārdaugavas svētki tiks svinēti Arkādijas parkā un tā tuvējā apkārtnē.

Parkā uz skatuves no plkst.12.00 visas dienas garumā notiks Pārdaugavas Kultūras centru un interešu izglītības iestāžu labāko kolektīvu koncerts, plkst.14.00 uzstāsies Ilga Reizniece ar folkloras kopu Vārpas prezentēs jauno albumu "Gadapkārti", plkst.16.00 klausītājus ar muzikāli dzejisku kolāžu iepriecinās pārdaugaviete, vokāliste Ieva Parša ar draugiem, plkst.17.45 sekos populārās mūzikas laiks. Plkst.18.15 jautrus deju rakstus izdancos deju ansamblis Pērle, plkst.19.00 muzicēs grupa Musiqq, bet plkst.20.00 visi aicināti uz zaļumballi kopā ar grupu Sestā jūdze un svētku noslēguma uguņošanu pie Māras dīķa.

Visu dienu Arkādijas parkā darbosies radošas darbnīcas, notiks dažādas jautras un sportiskas atrakcijas bērniem. No plkst.14.00 īpašā Kino teltī būs tikšanās ar Rozi Stiebru un Ansi Bērziņu, varēs noskatīties animācijas filmas, bet plkst.15.00 filmu "Pēdējā tempļa hronikas". Būs skatāmas vairākas brīvdabas foto izstādes, tiks apbalvoti ideju konkursa "Mīlestības aleja" labākie autori. Darbosies amatnieku tirdziņš un kafejnīca.

Sporta bāzē Uzvaras parkā no plkst.11.00 risināsies sacensības pludmales volejbolā un ielu basketbolā.

Interesantus pārsteigumus svētku apmeklētājiem sarūpējis Nodibinājums Rīga - 2014 Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejs un daudzi citi Pārdaugavas svētku dalībnieki. Daudzveidīgas programmas piedāvās tuvējie Ojāra Vācieša un Jāņa Akuratera muzeji. Dažādas svētku aktivitātes varēs baudīt arī Kalnciema Kvartālā.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV