Otrdiena, 04.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Modra, Francis;

Svētku pasākumu Rīgā apmeklējuši 80 tūkstoši līgotāju

Easyget.lv, 25.06.2013. 10:07

Rekordliels līgotāju pulks – apmēram 80 000 rīdzinieku un pilsētas viesu Līgo svētkus svinēja 11. novembra krastmalā un Dzegužkalnā, liecina policijas un organizatoru veiktās aplēses. Tādējādi pārsniegts pagājušā gada rekords, kad Daugavas malā pulcējās apmēram 60 000 svētku apmeklētāju.

Daudzie pasākuma dalībnieki Daugavmalā varēja baudīt kultūras programmu ar Latvijas teātru aktieru, populāru solistu un mūzikas grupu piedalīšanos. Īpaši liela atsaucība bija Maestro Raimonda Paula sagatavotajai koncertprogrammai, kurā skatītājus priecēja dziedātāji Marija Naumova, Andris Ērglis, Laima Vaikule u.c.

Līgo svinības ar folkloras grupu un kopu, kapelas, dejotāju piedalīšanos, un īstu zaļumballi noslēgumā, norisinājās arī Dzegužkalnā, pulcējot tūkstošus tradicionālā garā svinēt piekritējus.

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs saka lielu paldies Maestro un visiem māksliniekiem, kas skatītājus priecēja ar lielisko programmu, kā arī šo svētku organizatoriem. Domes priekšsēdētājs izsaka pateicību Rīgas pašvaldības policijas, Valsts policijas un Valsts ugunsdrošības un glābšanas dienesta darbiniekiem, kas profesionāli nodrošināja kārtību pasākuma laikā. „Pavisam noteikti līdzīgus svētkus rīdziniekiem un pilsētas viesiem rīkosim arī nākamajā gadā, jo tie jau kļuvuši par pilsētas tradīciju,” sola N. Ušakovs.

Pasākumu „Līgosim Krastmalā!” bija iespēja vērot ne tikai klātienē un uz lielajiem ekrāniem krastmalā, bet arī telekompānijas LNT svētku programmā.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV