Ceturtdiena, 23.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Mirdza, Žanete, Žanna;

Ērenpreiss prezentē 2013. gada velo kolekciju

Easyget.lv, 12.07.2013. 15:05

No šodienas tirdzniecībā pieejami jauni Ērenpreiss velosipēdi
Ērenpreiss prezentē 2013. gada velo kolekciju

Pirms gada atdzima viena no Latvijas leģendām – Ērenpreiss velosipēds. Pirmā velosipēdu partija ieguva lielu atzinību un popularitāti gan Latvijā, gan ārzemēs.Šogad ražošana tiek paplašināta – uzlaboti līdzšinējie un izveidoti pilnīgi jauni modeļi, saražota lielāka tirāža un uzsākts darbs pie velo aksesuāru līnijas. Jaunie 2013. gada Ērenpreiss velosipēdi pieejami tirdzniecībā no šodienas, 12. jūlija, informē Toms Ērenpreiss.

30. gados Latvijā darbojās vairākas velosipēdu rūpnīcas un darbnīcas, viena no lielākajām - “G.Ērenpreis velosipēdu fabrika” saražoja ap 40 000 velosipēdu gadā un velosipēdi ‘Ērenpreiss Original” vēl šodien tiek glabāti kā vērtīgas relikvijas. Diemžēl, sākoties karam, velosipēdu ražošana Latvijā tika pārtraukta.

Pirms gada G.Ērenpreisa brāļa mazmazdēla Toma Ērenpreisa vadībā Ērenpreiss velosipēdu darbnīca atsāka velosipēdu ražošanu Latvijā un laida tirdzniecībā četrus pilnīgi jaunus, Latvijā ražotus velosipēdu modeļus Tom, Greta, Paula un Gustav. Visa 2012. gada kolekcija tika izpārdota, uzņēmums arī uzsācis sadarbību ar partneriem Lielbritānijā, Zviedrijā, Šveicē, Igaunijā, Vācijā, Krievijā, Dānijā, Singapūrā, Itālijā. Izveidojās pasūtījumu rinda nākamai velosipēdu partijai, kas deva stimulu paplašināt un attīstīt ražošanu.

“Pēc pirmās kolekcijas panākumiem izlēmām neapstāties pie sasniegtā un nu jau otro gadu varam piedāvāt pilnīgi jaunus, Latvijā tapušus, mūsdienīgus un tajā pašā laikā šarmanti klasiskus velosipēdus. Esam attīstījuši esošos modeļus un radījuši arī divus pilnīgi jaunus. Jaunās kolekcijas velosipēdi ir īpaši viegli, ar moderniem tehniskiem risinājumiem, saglabājot pārbaudītas vērtības to uzbūves ģeometrijā,” stāsta Toms Ērenpreiss, 12. jūlijā, uz AB dambja, 2013. gada kolekcijas prezentācijā – performancē.

2012.gadā vispieprasītākais bija dāmu velosipēds Paula gaišajā ziloņkaula krāsā, tāpēc jaunās kolekcijas ietvaros ir radīta vēl viena Paula – Burgundijas sarkanā krāsā. No kungu velosipēdiem pieprasītākais bija zilā krāsojuma Gustav, tāpēc šogad arī Gustav pieejams divās versijās – zils un pelēks.

Sekojot savu klientu vēlmēm, šogad visi Ērenpreiss velo modeļi ir aprīkoti ar 2-5 ātrumiem; Paula un Gustav - ar trīs līdz piecu pārnesumu rumbām, bet Tom un Greta - ar divu pārnesumu automātisko rumbu, kas pārslēdzas pati, pielāgojoties attīstītajam braukšanas ātrumam.

Visiem 2013.gada modeļiem ir veikta virkne uzlabojumu un tehnisku jauninājumu: tikai Ērenpreiss velosipēdiem raksturīgas funkcionālas dizaina detaļas - īpašs ķēdes sargs, uzlabota rāmja konstrukcija, izvēlēts cits, daudz vieglāks un izturīgāks rāmja materiāls (hroma-molibdēns), velosipēdi aprīkoti ar pilsētas sporta klases ritošo sistēmu, ādas rokturiem un īpaša dizaina dubļu sargiem.
Uzsākts darbs arī pie Ērenpreiss velo aksesuāru līnijas. Detalizētāka informācija par pirmajiem aksesuāriem (groziņiem, lampām, zvaniņiem) tuvāko nedēļu laikā būs pieejama Ērenpreiss mājas lapā.

No 12.jūlija jaunie “Ērenpreiss” velosipēdi pieejami veikalos “Gandrs”( t/p Alfa, veikalā Kalnciema ielā 28 un Valmierā), veikalā Buru Sports Rīgā, un Direct Paint Outlet veikalos Rīgā un Liepājā. No 19.jūlija tie būs pieejami arī veikalos Stockmann un Veloatlaides. Plašāka informācija par velosipēdiem pieejama interneta mājas lapā www.erenpreiss.com.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV