Otrdiena, 04.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Modra, Francis;

Grīziņkalna svētkos – basketbola turnīrs, orientēšanās sacensības un konkursi

Easyget.lv, 25.07.2013. 10:29 | komentāri (1)

Sestdien, 27.jūlijā, no plkst.11.00 līdz 21.00 Grīziņkalna skeitparkā un tā apkaimē tiks rīkoti Grīziņkalna svētki, kuru laikā dažādu paaudžu rīdzinieki aicināti izbaudīt foto orientēšanās sacensības un pazīstamu dīdžeju uzstāšanos. Apmeklētāji varēs arī vērot īpašu basketbola turnīru, piedalīties dažādos konkursos, kā arī uzzināt vairāk par Grīziņkalna vēsturi.

Parka svētki plkst.11.00 sāksies ar aerobikas kustību nodarbību vecākā gadagājuma rīdziniekiem, kā arī orientēšanās sacensībām visai ģimenei.Kustību nodarbību vadīs fitnesa instruktore Ilze Audzeviča, savukārt ikviens interesents aicināts ierasties uz nodarbību ērtā tērpā un sporta apavos.

Tie, kas vēlēsies uzzināt vairāk par Grīziņkalna apkaimes noslēpumiem un piedzīvot jaunatklājēja prieku, aicināti no plkst.11.00 līdz 12.00 skeitparkā reģistrēties foto orientēšanās sacensībām, kas noritēs no plkst.12.00 līdz 14.00. Sacensībās aicinātas piedalīties komandas četru līdz piecu dalībnieku sastāvā. Balva paredzēta nevien atjautīgākajai komandai, bet arī tiem dalībniekiem, kas būs padomājuši par īpašām atšķirības zīmēm.

Vairāk par Grīziņkalna vēstures spožākajiem un sāpīgākajiem brīžiem varēs uzzināt vēsturnieka Voldemāra Eihenbauma vadītajā ekskursijā, kas sāksies Grīziņkalna skeitparkā plkst.13.00. Ekskursijas laikā interesenti apmeklēs izstādi koka ēku renovācijas centrā „Koka Rīga“, kā arī uzzinās par aizraujošākajām Lienes un Mūrnieku ielas vēstures lappusēm.

Atkāpjoties no tradicionālā ielu basketbola turnīra formāta, kurā cīnās komandas trīs vai četru cilvēku sastāvā, ielu sporta un kultūras kustība „Ghetto Games“ 27.jūlijā organizēs īpašu „Ghetto Basket 5 x5“ turnīru. Tajā savu basketbola spēles prasmi, spēlējot piecu cilvēku sastāvā, Grīziņkalna skeitparkā pierādīs īpaši uzaicinātās komandas no dažādām Latvijas pilsētām, tostarp Valmieras, Ventspils un Iecavas. Basketbola sacensības notiks no plkst.13.00 līdz 21.00.

Dienas garumā Grīziņkalna skeitparkā par mūziku dažādām gaumēm rūpēsies vairāki Latvijā pazīstami dīdžeji. No plkst.12.00 līdz 22.00 klātesošajiem, muzicējot vienu vai divas stundas pēc kārtas, spēlēs DJ Vento no Ventspils kluba „Kiss Club“, Rīgas „Radio Bar“ un „Coyote Fly“ rezidējošais dīdžejs PM2TheAM, DJ Aspirins, grupas „Astro’n’out“ jaunākā albuma producents DJ Rudd, DJ Sergucci, „El Divino“ kluba mūzikas meistars DJ Rapa, kā arī oficiālais „Ghetto Games“ dīdžejs Get Dizzy.

Svētkos radošas nodarbības paredzētas gados jaunākajiem rīdziniekiem, kuri plkst.14.30 aicināti piedalīties arī īpašā kustību nodarbībā.

Savukārt plkst.15.00 ikviens Grīziņkalna skeitparkā varēs pārbaudīt savus spēkus telefonu tālmešanas konkursā. Labākie tālmetēji vīriešu un sieviešu konkurencē cīnīsies par vērtīgu balvu - jaunu „Sony“ telefonu.

Grīziņkalna svētkus organizē „Ghetto Family“. Papildu informācija: www.ghettofamily.com

 

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV