Otrdiena, 04.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Modra, Francis;

Latvijas iedzīvotāji aktīvi iesaistās Labo darbu nedēļā

Easyget.lv, 17.10.2013. 14:51

Rit Labo darbu nedēļas piektā diena. Latvijas iedzīvotāji aktīvi iesaistās Labo darbu nedēļā. Labo darbu nedēļas padarīto darbu kontā jau ir vairāk nekā 570 padarīto labo darbu un labo darbu veikšanā iesaistījušies jau 6840 Latvijas iedzīvotāji.
Latvijas iedzīvotāji aktīvi iesaistās Labo darbu nedēļā

Īpaši aktīvas ir skolas, jauniešu apvienības.

Daži piemēri: Zantes pamatskolas skolēni ir novadījuši deju meistarklasi vietējā krīzes centrā, palīdzējuši pensionāriem sakopt pagalmus, 8.klases skolēni palīdzējuši mazākiem bērniem izskaidrot nesaprasto stundās un palīdz pildīt mājas darbus, iztīrījuši skolas autobusu.

Liepnas internātpamatskolas bērni palīdzējuši sakopt vecās kapu kopiņas, kā arī skolas un ciemata apkārtni.
Nītaures iedzīvotāji sakopuši Amatas taku, kā arī Nītaures vidusskolas skolēni sakopuši kapsētu.

"Labo darbu nedēļas" iedvesmoti, J.Poruka vidusskolas Mežaparka filiāles 5.klases skolēni nolēmuši iepriecināt kādu sev pazīstamu 14 gadus vecu meiteni, kura ilgstoši ārstējas ārzemēs un noteikti vēlas just vienaudžu atbalstu, mīļu vārdu. Tādēļ šonedēļ sākušies organizatoriskie darbi, lai taptu pārsteigums - skolnieku vecāki uzrunāja Borisu Rezņiku un viņš laipni atvēlējis savu ierakstu studiju, lai bērni varētu ierunāt diskā pasakas, stāstus, dziesmas un vienkārši mīļus novēlējumus, ko pēc tam nosūtīt meitenei.

"Labo darbu nedēļas" ietvaros Latvijas bodyART skola dosies uz Teikas vidusskolu dāvināt kustību prieku - novadīt bezmaksas nodarbību.

Jaunsātu iedzīvotāju biedrības «Stūrītis» dalībnieki izgatavoja apsveikumu kartītes vientuļajiem pensionāriem.
Trapenes pamatskolas 5./6.klases skolēni, audzinātāja un viņu vecāki bija sarūpējuši cienastu Smiltenes novada Launkalnes pagasta atpūtas vietas "Ezerlejas" dzīvniekiem. Skolēni bija sarūpējuši ābolus, ozolzīles, maizi un zāli, ar ko pacienāja dzīvniekus.

Piejūras internātpamatskolas skolēni viesojās Juglas dzīvnieku patversmē.
Šādu piemēru ir ļoti daudz.

Labo darbu nedēļa turpinās līdz 21.oktobrim.

"Labo darbu nedēļā" ikviens tiek aicināts sniegt palīdzību citiem cilvēkiem un vairot palīdzēšanas kultūru valstī. Akcijas organizatori ir labdarības organizācija "Palīdzēsim.lv" un HK "Dinamo Rīga".

Akcijas mērķi ir popularizēt un izvērst aizsākto palīdzēšanas kustību, rosināt cilvēkus savstarpēji atbalstīt citam citu, tādējādi vairojot pozitīvos mirkļus gan devējiem, gan saņēmējiem, un pārvērst projektu par tradīciju.

Šogad akcijas organizatori vēlas īpaši akcentēt jauniešu un bērnu iesaistīšanos labo darbu darīšanā. Tajā skolā, kura būs aktīvākā labo darbu veicēja, 21. oktobrī notiks "Labo darbu nedēļas" noslēguma pasākums, kurā kopā ar akcijas organizatoriem piedalīsies arī zināmi Latvijas mākslinieki.

Akcijas organizatori ar savu piemēru iedvesmo un aicina visus Latvijas iedzīvotājus iesaistīties "Labo darbu nedēļā" – ieplānot un paveikt pašiem savus labos darbus, kam nav nepieciešami lieli finansiāli ieguldījumi, kā arī pastāstīt par citiem, kuriem vajadzīga apkārtējo palīdzība.

Kad labais darbs ieplānots vai padarīts, tā aprakstu un fotogrāfijas, kā arī lūgumus pēc palīdzības sūtiet uz "labie_darbi@palidzesim.lv" vai pastāstiet par tiem "Labo darbu nedēļas" stendā TP "Alfa" (netālu no veikala "Rimi").

Informācija par „Labo darbu nedēļas” norisi, t.sk. par paveiktajiem labajiem darbiem apskatāma: http://www.draugiem.lv/labodarbunedela/

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV