Ceturtdiena, 06.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Monika, Zilga, Zilgma;

Jauno gadu Rīgā sagaidīs 11.novembra krastmalā

Easyget.lv, 27.12.2013. 15:46

Rīdzinieki un pilsētas viesi tradicionāli 31.decembrī tiek aicināti uz 11.novembra krastmalu, lai kopīgi sagaidītu 2014.gada iestāšanos.
Jauno gadu Rīgā sagaidīs 11.novembra krastmalā

Mūziķu, dejotāju un dīdžeju priekšnesumi ilgs no plkst.21.45 līdz plkst.3.00 naktī.

Plkst.22.00 uzstāsies Lauris Reiniks ar grupu, bet pēc tam dejotāji Ieva Kemlere un Rolands Šteinbergs un moderno deju grupa. Plkst.23.10 ar dabas dotu džezroka izjūtu muzicēs grupa "Keksi", bet pēc svētku uguņošanas tuvāk zvaigznēm klausītājus nesīs Jānis Lūsēns un atdzimušais "Zodiaks". Īsi pirms pusnakts un svinību noslēgumā par muzikālo gaisotni rūpēsies dīdžejs AG. Pasākumu vadīs Valters Krauze.

Tieši gadu mijā pēc Latvijas valsts himnas atskaņošanas 11.novembra krastmalā būs svētku uguņošana, ko tiešraidē varēs vērot arī LNT, TV5, LTV1 un LTV7 televīzijas programmās. Speciāli svētku tirdzniecībai organizētās vietās varēs iegādāties gardas uzkodas un atspirdzinošus dzērienus.

Lai nodrošinātu sabiedrisko kārtību un drošību, pasākuma norises vietā aizliegts ienest sprādzienbīstamus priekšmetus un pirotehniku, asus priekšmetus, šaujamieročus un citas bīstamas lietas. Tāpat apmeklētāji ir atbildīgi par savām personīgajām mantām. Bērniem līdz 16 gadu vecumam ieeja pasākumā tikai kopā ar vecākiem. Vienlaikus vecāki aicināti pieskatīt savus nepilngadīgos bērnus. Pasākuma teritorijā sabiedrisko kārtību uzraudzīs Rīgas Pašvaldības policija.
Gada pēdējā dienā, 31.decembrī, notiks arī citi pasākumi un darbosies tirdziņi. 31.decembrī plkst. 16.00 Doma baznīcā būs gada izskaņas koncerts "Ērģeļu skaņās atvadās gads". Ērģeļu duetus izspēlēs Edīte Alpa un Tālivaldis Deksnis, Ilze Reine un Aigars Reinis, Iveta Pelše un Jānis Pelše, Diāna Jaunzeme un Ilona Birģele.

Gan pirms gadu mijas, gan Jaunajā gadā visi, kuri to vēl nav paspējuši, varēs apskatīt festivāla "Ziemassvētku egļu ceļš" 65 vides objektus - īpaši veidotas un pilsētvidē izstādītas Ziemassvētku eglītes.

Vecgada vakarā darbosies Ziemassvētku tirdziņš Doma laukumā, kas strādās no 31.decembra plkst. 10.00 līdz 1.janvāra plkst. 2.00. Savukārt no plkst. 23.00 līdz plkst 2.00 Vecgada vakara koncertu Doma laukumā spēlēs Dj Artis Volfs. Stundu pēc pusnakts Doma laukumā uzstāsies uguns mākslinieks Alesh Walker. Līvu laukumā tirdziņš darbosies no 31.decembra plkst. 10.00 līdz 1.janvāra plkst.1.00. bet plkst.22.00 savus klausītājus šeit sagaidīs Pits Andersons un grupa "The Swamp Shakers". Savukārt Esplanādē Ziemassvētku tirdziņš un Trušu karaliste apmeklētājus 31.decembrī gaidīs no plkst.11.00 līdz plkst.19.00, bet plkst. 22.00 sāksies diskotēka ar dīdžeju Sun Set.

Jaungada naktī līdz pat plkst.2.00 mūzikas pavadībā varēs izslidoties Rīgas publiskajā slidotavā, kas darbu uzsākusi jaunatvērtajā Spīķeru kvartālā netālu no tirgus - starp Maskavas, Krasta un Turgeņeva ielām. Tiem, kuriem līdzi nebūs savas slidas, būs pieejams nomas inventārs - vairāk nekā 100 slidu pāri.

Rīgas dome atgādina, ka 31.decembrī un 1.janvārī visi pasažieri pilsētas sabiedrisko transportu varēs izmantot bez maksas. Bezmaksas brauciens neattiecas uz minibusu un nakts satiksmes maršrutiem.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV