Trešdiena, 15.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons;

Pasniegtas Latvijas Studentu apvienības balvas

Easyget.lv, 15.01.2014. 16:00

11. janvārī svarīgākie studentijas notikumi risinājās Latvijas Mākslas akadēmijā, kur notika gan pirmā šī gada Latvijas Studentu apvienības (LSA) Domes sēde, gan viens no gada gaidītākajiem notikumiem – LSA Gada balva 2013, informē LSA pārstāve Armanda Vilcāne.
Pasniegtas Latvijas Studentu apvienības balvas

Melnbaltā džeza tematikā divpadsmit nominācijās balvas saņēma studenti, organizācijas un notikumi, kuri šī gada laikā visvairāk ietekmējuši studējošos un pievērsuši apkārtējo uzmanību ar veiksmīgiem problēmu risinājumiem, kā arī snieguši vērā ņemamus rezultātus.

Balvu nominācijā “Gada debija” saņēma Aigars Rasnačs, kurš debitējis gan kā LSA projekta „Kam rūp students?” organizators, gan priekšsēdētāja biedrs Latvijas Universitātes Studentu padomes valdē. Kā 2013. gada izaugsme un domnieks tika sumināta optimistiskā un smaidīgā Līva Vikmane, kura mazāk kā gada laikā kļuvusi par nozīmīgas saiknes uzturētāju starp LSA un ārvalstu studējošo institūcijām.

Par 2013. gada ķezu balsojumā tika atzīta Latvijas augstskolu studiju virzienu akreditācija, tomēr balvas saņēmējs Roberts Ķīlis, kurš šo balvu saņēma jau otro gadu pēc kārtas, diemžēl nebija pagodinājis LSA Gada balvas ceremoniju ar savu ierašanos.

Nominācijā „Gada Valdes cilvēks” balva tika piešķirta LSA akadēmiskā virziena vadītājai Ingunai Zariņai, kura no studentu pārstāvja spējusi kļūt par uzticamu akadēmiskās jomas ekspertu.

Par 2013. gada labāko projektu kļuva Akreditācijas seminārs, balvu nominācijā „Studentu lieldraugs” ieguva vienmēr atsaucīgais „Fazer”, kurš vienmēr atbalstījis studentu pasākumus, bet par gada vecbiedru tika atzīts LSA pirmais prezidents un dibinātājs Ēriks Blumbergs.

Nominācijā „Studentu lieta – taisna un cieta” balvu saņēma LSA cīņa par papildus finansējuma piešķiršanu augstākajai izglītībai, bet par gada studenti tika atzīta mērķtiecīgā un pozitīvā Sintija Strazdiņa. Par 2013. gada pašpārvaldi kļuva Rīgas Stradiņa universitātes studējošo pašpārvalde, bet par gada aktīvistu atsaucīgā un centīgā Oļesja Aļeksova.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV