Sestdiena, 01.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Lāsma, Zanda, Zandis;

Izstādei „Skola” – 20 gadi!

Easyget.lv, 04.02.2014. 14:23

No 28. februāra līdz 2. martam Ķīpsalā notiks starptautiskā izglītības izstāde „Skola 2014”, kas šogad svinēs 20 gadu jubileju.
Izstādei „Skola” – 20 gadi!

Plaša informācija par izglītības iespējām Latvijā un ārvalstīs, mācībspēku un studentu konsultācijas, iespēja iejusties nākotnes profesijā un laimēt starta kapitālu studiju uzsākšanai, atraktīvi konkursi un dažādas aktivitātes – to visu un vēl daudz ko citu Latvijas jaunieši

„Kad redzam mūsu izglītības iestāžu piedāvājumu vienuviet, tad apjaušam, cik intelektuāli bagāti esam. Mūsu skolām, augstskolām un citām izglītības iestādēm šī ir iespēja parādīt savu izaugsmi, individualitāti un starptautiskās sadarbības iespējas, savukārt izstādes viesiem – gūt nepastarpinātu priekšstatu par mācību saturu un vidi,” izstādes „Skola” nozīmi Latvijas izglītības nozarē raksturo Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete.

„Izstādē piedalīsies vairāk nekā 120 dalībnieku no Latvijas, Lielbritānijas, Vācijas, Nīderlandes, Dānijas, Austrijas, Igaunijas, Krievijas, Lietuvas, Francijas, ASV un Kanādas, kas prezentēs vairākus simtus izglītības programmu un mācību kursus dažādās nozarēs. Dalībnieki informēs par uzņemšanas noteikumiem, budžeta vietām, studiju apmaiņas iespējām, praksi prestižos uzņēmumos studiju laikā un daudzveidīgām ārpusstudiju aktivitātēm.”

Visās izstādes dienās „Skola 2014” dalībnieki un draugi piedāvās dažnedažādas aktivitātes, prezentācijas, konkursus un jautrību ikvienam izstādes apmeklētājam.

Sportisku un možu garu izstādē uzturēs Latvijas Lauksaimniecības universitātes karsējmeiteņu komanda, demonstrējot elpu aizraujošus un košus priekšnesumus. Savukārt kopā ar LLU simbolu – atraktīvo Alni – izstādes apmeklētāji varēs pārbaudīt erudīciju un prasmes, nogaršot studentu gudrības eliksīru un vērot muzikālus priekšnesumus.

Iegriežoties pie baņķieriem jeb Banku augstskolas stendā, varēs izkalt īpašu monētu, nofotografēties kopā ar draugiem stilizētā fotosalonā un piedalīties Studentu padomes rīkotajos konkursos, lai nopelnītu atlaides studijām. Zināšanas matemātikā noteikti noderēs!

Trāpīt mērķī ar šaušanas trenažieri „Scatt”, iepazīties ar Valsts policijas ekipējumu un transportlīdzekļiem, kā arī vērot kinologu un viņu četrkājaino draugu paraugdemonstrējumus aicinās Valsts policijas koledža.

Savukārt iemēģināt roku kokteiļu pagatavošanā, dārzeņu dekoratīvajā griešanā, audumu apdrukā, interjera priekšmetu izgatavošanā un citās aktivitātēs varēs Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikuma stendā.

Vienlaikus ar izstādi „Skola 2014” Ķīpsalā notiks 17. starptautiskā grāmatu un izdevniecību izstāde “Baltijas Grāmatu svētki 2014”.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV