Sestdiena, 28.Janvāris 2023. » Vārdadienas svin: Spodris, Kārlis;

7 iemesli, kāpēc apmeklēt izstādi „Skola 2014”

Easyget.lv, 24.02.2014. 11:57

No 28. februāra līdz 2. martam Ķīpsalā durvis vērs gada gaidītākais izglītības notikums Latvijā – izstāde “Skola 2014”.
7 iemesli, kāpēc apmeklēt izstādi „Skola 2014”

Latvijas jaunieši izstādē varēs saņemt izsmeļošas atbildes uz visiem jautājumiem, izvēlēties savu nākotnes mācību iestādi un profesiju, izmēģināt spēkus konkursos un lieliski pavadīt laiku aizraujošās aktivitātēs.

Katrs izstādē atradīs sev ko īpašu un noderīgu – ieskatam 7 būtiskākie notikumi un piedāvātās iespējas, kāpēc apmeklēt izstādi „Skola 2014”.

Nākotnes mācību iestāde tevi jau gaida!

Redzi sevi Saeimas deputāta vai bankas vadītāja krēslā, aktiera lomā pilnmetrāžas filmā vai radošā guru amatā reklāmas aģentūrā? Bet neesi vēl izlēmis, kur iegūt svarīgo zināšanu un praktisko iemaņu bāzi, lai tur nokļūtu? Izglītības izstāde “Skola 2014” palīdzēs tev izvēlēties piemērotāko mācību iestādi no daudzpusīgā Latvijas, Lielbritānijas, Vācijas, Nīderlandes, Dānijas, Austrijas, Igaunijas, Krievijas, Lietuvas, Francijas, ASV un Kanādas dalībnieku piedāvājuma. Lai dienās tavs sapnis kļūtu par realitāti!

Starta kapitāls studiju uzsākšanai

Vai nebūtu jauki uzsākt studijas, zinot, ka starta kapitāls tev jau ir kabatā? Izmantojot savas skolā iegūtās zināšanas, loģisko domāšanu, kā arī demonstrējot zibenīgu reakciju un izcilu ātrumu, izstādē varēsi laimēt starta kapitālu studiju uzsākšanai. 400 EUR studijām Biznesa vadības koledžā, vērtīgas atlaides studijām Banku augstskolā, iespēja mācīties spāņu valodu 5 mēnešus bez maksas Spāņu kultūras centrā „Séneca”, dāvanu karte 50 EUR vērtībā svešvalodas kursu apguvei starptautiskajā valodu uzņēmumā „Skrivanek Baltic” – šīs un citas balvas tev piedāvās laimēt „Skolas” dalībnieki.

Plaša informācija par studiju un prakses iespējām ārvalstīs

Vēlies iegūt jaunas zināšanas un darba pieredzi ārzemēs? Iedomājies, ka studē Bradfordas universitātē Lielbritānijā vai kādā no 95 universitātēm Kanādā, strādā dizaina kompānijā Monreālā vai slēpošanas kūrortā Vistlerā, piedalies brīvprātīgo programmā Āfrikā… iespējas ir neierobežotas! Izstādē uzzināsi visu par izglītības un karjeras iespējām Eiropā un citviet pasaulē, kā arī satiksi studentus no vairākām ārzemju augstskolām, kas dalīsies savā pieredzē gan par studiju procesu, gan sadzīvi. Studenti labprāt arī atbildēs uz tev interesējošajiem jautājumiem par to, kā tas ir – būt studentam ārzemēs un stažēties starptautiskos uzņēmumos.

Svētki mums – kūkas jums!

Neviena jubileja nav iedomājama bez kūkas un svecītēm, tāpēc par godu “Skolas” 20. dzimšanas dienai izstādes dalībnieki būs sarūpējuši gardas dāvanas – dzimšanas dienas kūkas. Izstāde gluži kā Karlsons ar vienu svecīti un daudz kūkām varēs godam atzīmēt savu apaļo jubileju. Apmeklētāji par skaistajām kūkām varēs ne tikai priecāties, bet arī tās nogaršot un nobalsot par skaistākās kūkas titulu, savā īpašumā iegūstot vērtīgu veicināšanas balvu.

Jautras un izglītojošas aktivitātes visām gaumēm

Katru dienu “Skolas 2014” dalībnieki būs parūpējušies, lai izstādes apmeklētāji saņemtu pozitīvu devu jautrības, piedaloties dažnedažādās aktivitātēs un konkursos. Biznesa augstskola Turība aicinās iejusties nākotnes profesijā, savukārt Dabas aizsardzības pārvaldes stendā ar Tevi aprunāsies ķirzaciņa Hugo un pastāstīs par dabas izglītību Latvijā, Igaunijā un Krievijā. Kosmetoloģijas koledžas atsaucīgās studentes piedāvās uzklāt dienas meikapu un veikt klasisko manikīru, bet Latvijas Kultūras koledžas koris „Bonum Cultura” aicinās kopīgi uzdziedāt.

Piedalies zibenīgā zibakcijā!

Esi aktīvs jaunietis, kuram patīk dejot un iesaistīties interesantās un negaidītās avantūrās? Tad piedalies Rīgas Valsts tehnikuma un deju studijas “Dance Beat” rīkotajā flashmobā, lai kopā ar citiem jauniešiem pārsteigtu un iepriecinātu “Skolas” apmeklētājus. Deju soļus kopā ar citiem jauniešiem vēl vari paspēt iemēģināt 27. februārī plkst. 15.30 Rīgas Valsts tehnikuma spoguļzālē, iepriekš rakstot flashmoba koordinatorei Solveigai Keisterei uz e-pastu: solveiga.keistere@rtv.lv¬¬¬¬.

Īpaši pārsteigumi no “Skolas” draugiem

Izstāde “Skola” nav iedomājama bez mūsu aktīvajiem un radošajiem draugiem! Radio internetā „SPIN FM” izstādes apmeklētājus izklaidēs trīs dienu garumā. Bet žurnāla “We Respect” mērķtiecīgie jaunieši piedāvās iespēju kļūt par nākamā numura humora lapas līdzveidotāju, kā arī aicinās pierādīt savu veiklību radiovadāmo auto sacīkšu trasē, prasmīgi “izņemot” straujos pagriezienus.

Vairāk par izstādi: www.bt1.lv/skola

Izstādes “Skola 2014” darba laiks:
28. februāris–1. marts 10.00–18.00
2. marts 10.00–17.00

Biļešu cenas: pieaugušajiem – EUR 4,50; skolēniem, studentiem, skolotājiem, pensionāriem – EUR 3,60; grupām (10+) – EUR 3,00.

Ar izstādes “Skola 2014” ieejas biļeti bez maksas var apmeklēt “Baltijas Grāmatu svētkus 2014”.

Foto: Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV