Piektdiena, 20.Septembris 2019. » Vārdadienas svin: Marianna, Ginters, Guntra;

4 maija pasākumi Rīgā - programma

Easyget.lv, 25.04.2014. 10:35

Jau tradicionāli Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā Rīgā plānota daudzveidīga svētku programma. 
4 maija pasākumi Rīgā - programma

Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītie pasākumi Rīgā:

4. maijā

11.00 – 23.00 kinoteātrī Splendid Palace un tā priekšpagalmā
4. maija Latvijas filmu maratons

Pie Brīvības pieminekļa
11.00 – 21.00 Ziedu latvijas veidošana
11.00 – 13.00 Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru defilē konkurss
13.00 – 13.50 Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru koncerts
14.00 Ziedu nolikšanas ceremonija. „Ziedu Latvija” pieminekļa pakājē skatāma līdz 5. maija plkst. 21.00

11. novembra krastmalā
12.00 – 16.00
Krastmalas kausa izcīņa – 24 sportiskās aktivitātes Rīgā
Krastmalas kausa izcīņa strītbolā
Krastmalas kausa izcīņa futbolā – sacensības bērniem un jauniešiem
Krastmalas kausa izcīņa handbolā – sacensības vīriešiem un sievietēm
Kartinga sacensības un paraugdemonstrējumi,
Foto un telpu orientēšanās pa Vecrīgu, alpīnistu siena visiem interesentiem,
vieglatlētika, sportiskas stafetes un rotaļas bērniem
Galda spēļu teltī paraugdemonstrējumi un simultānspēles visiem interesentiem dambretē, šahā, galda hokejā, novusā, riču-račā un cirkā, kā arī
piepūšamās atrakcijas bērniem, nozīmīšu izgatavošana, ātrumlaivu apskate,
sportiski muzikāli priekšnesumi uz skatuves
16.00 – 17.30 Lielās virves vilkšanas sacensības
18.00 – 21.00 koncerts „#24Latvijai”. Piedalās Dons, grupas „PeR”, „Otra puse” un „Musiqq”
21.00 – 22.40 koncertuzvedums „24 Dziesmas Latvijai”. Piedalās Intars Busulis, Daumants Kalniņš, Ieva Kerēvica, Aija Andrejeva, Aija Vītoliņa, Inga Šļubovska, Vineta Elksne, Juris Kaukulis, Juris Vizbulis, Ieva Sutugova, Biruta Ozoliņa, Kristīne Kārkle-Puriņa, Marta Ritova, Miks Dukurs, instrumentālā grupa Raimonda Macata vadībā, DJ Monsta, vokālā grupa „Limonāde”, koris „Austrums

11.00 – 15.00
Pļavnieku parkā (starp Augusta Deglava un Andreja Saharova ielām)
Ģimeņu atpūtas diena „Domā lasot, domā meklējot un atrodot”
Programmā radošās darbnīcas, sportiskas aktivitātes, apkaimes spēle „Iepazīsti Pļavniekus”, iepazīšanās ar Dienas centra „Kamene” darbu un radošajiem kolektīviem.
Koncerts „Uzzied Pļavnieki!”. Koncertā piedalās mūziķi Inese Greste un Guntis Brancis, folkloras kopa „Rija”, senioru deju kopa „Aspazija”,
Latgales priekšpilsētas Mūzikas un mākslas skolas kolektīvi.
Papildu informācija www.rigasaustrumi.lv

11.00 – 16.00
Lucavsalas aktīvās atpūtas parkā
Sporta diena Lucavsalā
Bērnu prieki – piepūšamā atrakcija, jautrā stafete, radošie rokdarbi!
Senioru prieki – šautriņmešanas čempionāts, nūjošanas nodarbības,
brīvdabas vingrošana, kroketa stafete!
Ūdens prieki – jautrā ūdens bumba, katamarāna izbraucieni,
sērfošanas un kanoe airēšanas paraugdemonstrējumi!
Kustību prieki – fotoorientēšanās, koka kāju soļojums, volejbola turnīrs, simtkāja sprints!
Velo prieki – jaudīgā veloruļļa čempionāts, velotriāls, šķēršļotā velotrase!
Skatuves prieki – līnijdejas, bērnu ansambļa priekšnesumi, breakdance!
Vēdera prieki – veselīgie veloblendera kokteiļi, lidojošās pankūkas, degustācijas, Vinnija Pūka un Sivēna kārumu maiss!
Kā arī amatnieku darbnīcas, smilšu skulptūru veidošanas
paraugdemonstrējumi un daudz kas cits!
Papildu info www.sportadiena.lv

11.00 – 18.00
Rīgas Porcelāna muzejā
Neatkarīgā darbnīca
Porcelāna darbnīcā varēs no porcelāna veidot baltās cielavas un Latvijas ģeogrāfisko kontūru, kā arī patriotiskās noskaņās apgleznot porcelāna traukus.
Darbnīcu vada māksliniece Diāna Boitmane.
Ieeja muzejā bez maksas, maksa par dalību darbnīcā no 4.77 EUR līdz 10.67 EUR

12.00 – 18.00
Vērmanes dārzā
Pasākums Atver logu, redzi Rīgu!
Uz Vērmanes dārza skatuves
12.00 TDA „Zelta sietiņš”
12.50 Bērnu vokālā studija „Knīpas un knauķi”
13.20 perkusiju grupa „Samba de Riga”
13.40 Inta Teterovska koru grupas kori – „Sōla”, „Fortius” , „DeCoro”,
Rīgas Ekonomikas augstskolas jauktais koris, „Dziesmuvara”, „Senais kalns” un „Monēta”
14.30 deju grupa „Catalyst DG”
15.15 jauniešu pūtēju orķestris „Fanfara”
15.40 Andžeja Grauda bungu skolas grupa „Plaukstas”
16.00 TDA „Līgo”
17.00 grupa „Mielavs un pārcēlāji”
Radošās darbnīcas: muzikālais nams, stādīšanas nams, celtnieku nams, rotāšanās nams, rotaļlietu nams, gleznošanas nams, porcelāna nams, kopdarba – gobelēna „Rīga zied” veidošana. Parka teritorijā atraktīvas sporta spēles visai ģimenei

20.00 – 23.00
Vērmanes dārza estrādē
Koncerts „Prieks par neatkarību”. Piedalās grupas „Sus Dungo”, „The Sound Poets” un „Mammút” (Islande)

13.00
VEF Kultūras pilī
Mūzikas festivāls Daudzbalsīgā Rīga. Piedalās Rīgas pilsētas kultūras iestāžu un nacionālo kultūras biedrību vokālo ansambļu, tautas instrumentu orķestru un kameransambļu koncerts
Ieeja bez maksas

13.30 – 20.00
Kultūras pils „Ziemeļblāzma” parkā
Koncertprogramma „Visapkārt zeme zied”
13.30 Kultūras pils „Ziemeļblāzma” pašdarbības kolektīvi,
15.00 grupa „Pērkonvīri” un koklētāju ansamblis "Pūt vējiņi"
16.00 Rīgas Saksofonu kvartets un Valdis Muktupāvels,
17.10 kori „Dzintars” un „Rasa”, solisti Jānis Strazdiņš un
Kristīne Kārkle-Puriņa,
18.30 grupa „Apvedceļš”.
Vada aktieris Jānis Reinis
Ieeja bez maksas

14.00
Rīgas Kultūras centrā „Iļģuciems”
Koncerts „Savu visskaistāko zemi dievs ir atdevis mums” /L.Vāczemnieks/. Piedalās Rīgas Kultūras centra „Iļģuciems” kamerkoris „Muklājs”, Baldones jauktais koris „Tempus”, Ķekavas kultūras nama jauniešu vokālais ansamblis „Jūti”, Saulkrastu jauktais koris „Anima”. Ieeja bez maksas

14.00
Rīgas Kultūras un atpūtas centrā „Imanta”
Koncerts „Sauli sēju”. Piedalās Biruta Ozoliņa un DJ Monsta, Mikus Čavarts un Toms Poišs
Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kas saņemami kultūras centrā katru dienu no 10.00 līdz 20.00. Informācija: 67181937, imanta@riga.lv

15.00
Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā „Mazā ģilde”
Koncerts „Svētpavasaris”. Piedalās dziedātājs Juris Vizbulis, pianiste Agnese Egliņa, vokālais ansamblis „Putnu dārzs” un koris „Sonore”
Ieeja bez maksas

16.00
Sv. Pētera baznīcā
Koncerts „Svētī debesīs šo zemi”. Piedalās vīru koris „Tēvzeme” (mākslinieciskais vadītājs Tālivaldis Gulbis), jauniešu koris „Skaņupe” (mākslinieciskais vadītājs Ēriks Kravalis), jauktais koris „Medera” (mākslinieciskā vadītāja Gunta Vāvere), VEF kultūras pils vokālais ansamblis „Momo” (vadītāja Dagnija Kravale)
Ieeja bez maksas

19.00
Lielajā ģildē
Koncerts „Divas Latvijas – urbānā un pastorālā”
Piedalās Profesionālais pūtēju orķestris „Rīga”, Valsts Akadēmiskais koris „Latvija”, solisti Sonora Vaice un Armands Siliņš, diriģents Mārtiņš Ozoliņš.
Programmā: Andris Dzenītis Urbānā mesa, Ēriks Ešenvalds kantāte „Latvija. gadalaiku impresijas”
Ieeja ar bezmaksas ielūgumiem, kuri saņemami no 24. aprīļa. Informācija pa tālruni 67425218

5. maijā

12.00
Rīgas Kultūras un atpūtas centrā „Imanta”
Rīgas pilsētas bērnu un jauniešu vokālo ansambļu un popgrupu festivāls „Pavasara purenes”

12.00 – 18.00
Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā „Mazā ģilde”
Festivāla "Baltica 2015" folkloras kopu skate - koncerts „Mantojums”
12.00 Svētku rīts
Vada folkloras kopas „Grodi” un „Garataka”
16.00 Sadziedami mēs bāliņi!
Vada folkloras kopas „Vilki” un „Vilcenes”

Foto: Rīga sveic Latviju. Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2019
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV