Ceturtdiena, 24.Septembris 2020. » Vārdadienas svin: Agris, Agrita;

Komentāri rakstam: Godmanis: Parlamenta atcelšanai nepieciešmas tikpat liels cilvēku skaits, cik tā ievēlēšanai

jaunākie lejā

fa 17.04.2008. 09:28

Kas gaida 4. maija republiku?
Interesantu prognozi savā laikā izteica slavenais gaišreģis Finks. Jau ilgi pirms valstiskās neatkarības atgūšanas viņš esot pareģojis, gan to, ka Latvija atkal būs brīva, gan arī: «Pirmos gadus pie varas būs komunisti. Plivinās sarkanbaltsarkanos karogus, daudz būs runu par brīvību un neatkarību. Tas būs tukšas muldēšanas laiks. Svešinieki padarīs latviešus plikus un nabagus». «Nezinu, kā tas notiks», esot teicis Finks, bet «viņi dabūs visu nozagto atdot latviešiem atpakaļ».
Ja šis pareģojums piepildīsies tāpat kā sacītais par valsts neatkarības atgūšanu un sievieti prezidentes amatā, tad 4. maija republikas laiks un privatizācijas tuvojas beigām. Zinātniskā valodā privatizācijai pretēju procesu sauc par nacionalizāciju. Uz kaut ko tādu pat tautas interesēs 4. maija republikas politiskā sistēma nav spējīga. Finka pareģotie notikumi var kļūt par realitāti tikai plašu tautas masu aktivitāšu rezultātā, tie ir izdevīgi un vajadzīgi pirmkārt pašai tautai. Jācer, ka 4. maija politiskajai sistēmai, ko raksturo nekompetence un korupcija, gals tomēr pienāks demokrātisku procesu nevis otra 15. maija rezultātā.
Citēts no http://www.eiroskeptiki.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV