Trešdiena, 27.Maijs 2020. » Vārdadienas svin: Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris;

Depressed Mode - „For Death” (Firebox, 2009)

Ian, 10.03.2009. 22:07 | komentāri (1)

Pirmā doma, kas ienāca prātā, izdzirdot šīs grupas nosaukumu – Vācija, 90-tie un „Depressive Age”. Pavisam nejaušii. Patiesībā gan šeit nav nekādas saistības, muzikāli somu grupa „Depressed Mode” ir pilnīgi citā lauciņā.
Depressed Mode - „For Death” (Firebox, 2009)

Pirmās asociācijas, kas rodas, klausoties pirmās diska „For Death” skaņas – sen nedzirdēts, labs doom. Bet ar to vien šī grupa neaprobežojas. Melodiskums, melanholija un sērīgs smagums savijas kopā ar death agresiju un dusmām, kā arī ar black metal apokaliptisko simfoniskumu.

„Depressed Mode” albumā „In Death” viegli un mērķtiecīgi ir paplašinājuši savu muzikālo apvārsni, „In death” skan daudz svaigāk, agresīvāk un daudzveidīgāk par iepriekšējo grupas albumu „Ghosts Of Devotion” (2008). Ja „Ghosts...” vēl bija ļoti tuvu Doom raksturīgajām lēnajām bungu un ģitāru pasāžām, tad „For Death” jau ir ātrāks, daudz simfoniskāks, tehniskāks un asāks albums. 9 dziesmu garumā „Depressed Mode” aizved klausītāju interesantā, simfoniskā ceļojumā pa apziņas tumšākajām dzīlēm, sniedzot pilnīgu sajūtu gammu minorīgās noskaņās, ka arī sapurinot pašās negaidītākajās vietās – kompozicionālā daudzveidība ir šī jauna albuma stiprākā puse. Noteikti patiks „My Dying Bride”, „Frailty” faniem.
www.myspace.com/depressedmodedoom

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV