Svētdiena, 09.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Madara, Genoveva;

“Dirty Deal Cafe” gaidāms otrais tehno mūzikas sērijas “Finitude” sarīkojums

Ritmika, 23.10.2009. 16:56

6. novembrī plkst. 23:00 klubā “Dirty Deal Cafe” “Ritmikas” tehnokareivji piedāvā jau otro sarīkojumu sērijā “Finitude” ar galveno viesi Mono Junk no Somijas, kas solās ikvienu aplaimot ar dzīvo performanci eksperimentāla tehno un minimāla elektro stilistikā.
“Dirty Deal Cafe” gaidāms otrais tehno mūzikas sērijas “Finitude” sarīkojums

Viesmākslinieku papildinās Oxid no 808.lv ar klasiski ieturētu tehno setu, kā arī “Ritmikas” rezidenti Rimi un Gesta, katrs pārstāvot savu tehno pretpolu: no gaisīgi pacilājoši elektrofanka ritmiem līdz tumšākajiem industriālajiem trokšņu labirintiem. Savukārt ekrānu šoreiz dīdīs Volga, kas kopš nesenās dueta “Mlada:Volga” izjukšanas uzsākusi daudzsološu solo karjeru, kā arī vecais vilks Relikts no ambientās apvienības “Parastate 999”, un pirms atgriešanās Londonā savu pēdējo Latvijas performanci sniegs skandalozais zee.


Mono Junk (arī Detroit Diesel, B-Rock, Melody Boy 2000 utt), īstajā vārdā Kim Rapatti, un apvienību New York City Survivors, Unik un Coopers dalībnieks, ir viens no ievērojamākajiem Somijas tehno celmlaužiem. Savas karjeras laikā strādājis ar tādiem leibliem kā Trope Recordings, i220, Sähkö, Neuton, Interdimensional Transmissions, Plug Research un Gadgets, viņš visvairāk pazīstams kā paša dibinātās izdevniecības Dum Records pārstāvis, caur kuru jau kopš deviņdesmito gadu sākuma izdod jauninošu un oriģinālu tehno un elektro mūziku. Viens no interesantākajiem mākslinieka projektiem ir New York City Survivors, kas ir kinemātiski apokaliptiska elektro grupa kopā ar Irwin Berg. Kā atzīmē “All Music Guide” žurnālists John Bush, Kims jau daudzus gadus pirms minimālisma nākšanas modē patstāvīgi radījis lieliskus šī tolaik vēl nedefinētā žanra paraugus, kas savukārt atstājuši lielu ietekmi uz daudziem mūsdienās vadošiem dīdžejiem un producentiem. Taču Kima mūzika vēl joprojām paliek ārpus standarta definīcijām, viņa repertuārā ir gan netīri tumši un monotoni skaņdarbi, gan visnotaļ melodiski un pozitīvi elektro bīti.
 

“Finitude” ir bezpretencioza pasākumu sērija, kuras pamatideja ir Latvijā demonstrēt ārvalstu mūziķu dzīvās performances. Šie ir klubu pasākumi, kuros mājīgā un intīmā gaisotnē var izbaudīt dzīvā tehno dažādību. Pirmā “Finitude” notika pērnā gada novembrī klubā “Depo”, un tajā uzstājās Horvātu industriālā tehno jaunlaiku ikona Luka Baumann.

http://ritmika.info
http://www.myspace.com/monojunk
http://phinnweb.org/dum/index2.html


:: (SOUND)WAVES == TUMBAS

MONO JUNK aka DETROIT DIESEL LIVE!
[Dum Records / New York City Survivors -- Finland]
OXID [808.LV]
RIMI [R!]
GESTA [R!]


:: (LIGHT)PARTICLES == EKRAANS

VOLGA [Fuck For Friendship]
RELICT [Parastate 999]
Z99 [R!]


IEEJA: LVL 2 ar flajeri (der izdruka no interneta)/ LVL 3 bez flajera

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV